Reklama

Listonosz twierdzi, że dostarczył paczkę, która zniknęła: nagranie z monitoringu ujawnia prawdę (VIDEO)

Ganek_przed_domem_przesyłki_niedźwiedź_kradnie dog-wow
© Facebook / Jon Meyer WNEP

Newmanowie dość często otrzymują przesyłki i listonosz pod ich nieobecność zostawia je na ganku ich domu. Tym razem jednak oczekiwana przesyłka nie dotarła do odbiorców. Co się z nią stało? 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 05.09.2019, 19:18, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:56

Cała historia wydarzyła się w hrabstwie Lackawanna w USA. Pewnego dnia, listonosz miał dostarczyć kilka paczek, a wśród nich pudełko z jedzeniem dla psa Newmanów. Kiedy jednak rodzina wróciła do domu, chrupek dla psa nigdzie nie było. Kurier zarzekał się, że dostarczył przesyłkę. Tylko gdzie ona jest? 

Nietypowy złodziejaszek 

Newman postanowił przejrzeć nagrania z kamery, która jest umocowana nad wejściem do domu, by przekonać się, czy listonosz mówi prawdę. Po kilku minutach wszystko stało się jasne. Na ganek zakradł się nietypowy złodziejaszek. Niewielki niedźwiadek został prawdopodobnie zwabiony zapachem chrupek i postanowił sobie je zaanektować. 

Na video widać wyraźnie, jak niedźwiedź przychodzi na ganek jak do siebie, wbija zęby w karton i odholowuje go poza obszar ogrodu. Niestety nie wiemy, czy udało mu się dobrać do wnętrza paczki, czy zjadł wszystkie chrupki i czy obiad mu smakował. 

Newmanowie otrzymali zaś nową paczkę z jedzeniem dla swojego czworonoga. 

 
Stolen!

PORCH PIRATE: This bear stole a box delivering dog food from right off the porch of the Newman family in Thornhurst, Lackawanna County! They contacted Chewy.com and showed this video... and now Chewy is sending more food for free! Maybe Chewy should expand it's product line to include furry friends like this one! ?

Posted by Jon Meyer WNEP on Wednesday, August 21, 2019