Reklama

Nietypowy wzór na pyszczku tej kotki sprawia, że nikt jej nie chce

Kot_ragdoll_znamie_na_pyszczku cat-sad © Shutterstock

Daisy to uroczy, puszysty i przemiły kot. Niestety natura postanowiła nieco z niej zażartować. Pyszczek Daisy, przez swoje ubarwienie przypomina obraźliwy symbol. W efekcie kotka nie może znaleźć domu, w którym będą ją kochać.  

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 04.09.2019, 19:18, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:45

Kotka z osobliwym znakiem na pyszczku

Daisy to 9-letnia kotka rasy ragdoll. Jest ciekawa świata, przyjacielska i ufna. Niestety, australijskie stowarzyszenie The Mini Kitty Commune, które zajmuje się Daisy, podkreśla, że choć kotka jest zaczipowana, zaszczepiona, zdrowa i gotowa do adopcji, to potencjalni „rodzice” rezygnują, kiedy z bliska zobaczą Daisy. A wszystko przez bardzo nietypowe umaszczenie na pyszczku, które niektórym osobom przypomina męskie genitalia. 

Niestety, choć Daisy bardzo potrzebuje domu, u wielu ludzi jej wygląd wywołuje atak śmiechu bądź oburzenie.  Sama kotka jest zupełnie nieświadoma tego, co ma na twarzy i nie rozumie, dlaczego nikt nie chce otworzyć przed nią serca. 

The Mini Kitty Commune zaapelowało do swoich fanów o udostępnianie zdjęć Daisy. Wiele osób w komentarzach na Facebook podkreśla, że Daisy nie ma się czego wstydzić i jej umaszczenie jest piękne. Dla innych, jej znamię wcale nie przypomina elementu męskiej anatomii, a „anioła z rozłożonymi skrzydłami” lub „serduszko”. A co wy sądzicie? 

 

? Ragdoll Alert ? Beautiful Daisy is ready for adoption. Some say she has unfortunate facial markings but we call it...

Posted by The Mini Kitty Commune on Thursday, August 29, 2019

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz