Reklama

kot na grobie

Kot żegna opiekunkę 

© Facebook.com/Kenny Lattimore

Kot kopie dziurę w ziemi. Powód, dla którego to robi, łamie serce (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Reakcja tego kota ściska za serce. 

Kiedy opiekunka tego kota zmarła, tęsknił on za nią tak bardzo, że nie potrafił pogodzić się z jej odejściem i pogrzebem. Nie chciał pozwolić na to, by ją pochowano. 

Do całego zdarzenia doszło w Malezji. Na pogrzeb opiekunki zabrano jej kota. Nikt jednak nie spodziewał się, jak zwierzę zareaguje. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. 

I nie opuszczę Cię nawet po śmierci…

Już po pochowku, kiedy nad świeżo usypanym kurhanem wznoszono modły, kot postanowił odkopać swoją opiekunkę. Wszedł na grób i zaczął intensywnie kopać. Mimo tego, że próbowano go powstrzymać, kot nie przestawał. Ciągle wracał i przeraźliwie miaucząc, próbował znów być blisko swojej opiekunki. 

Rodzina nie wiedziała, co zrobić. Jakiekolwiek próby odciągnięcia kota nie przynosiły efektu. I choć grób zabezpieczono, kot podobno do dziś przychodzi codziennie, by na nim poleżeć i pobyć blisko osoby, która troszczyła się o niego przez całe jego życie. 

Internauci wzruszeni 

Video, na którym widać, jak kot próbuje dostać się do swojej opiekunki poruszyło osoby na całym świecie. Wiele osób podzieliło się też własnymi, podobnymi doświadczeniami. Asfara Shaheen mówi „Kiedy mój ojciec odszedł, nasz kot Mickey codziennie chodził na jego grób i siedział przy nim przez kilka godzin dziennie. 

Zobacz też: 

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?