Reklama

Kocięta rasy maine coon przychodzą na świat. Kiedy otwierają oczy, wszyscy są w szoku! (VIDEO)

Mały maine coon cat-wow
© Pixabay

Koty rasy maine coon ze względu na swój niezwykły wygląd i wspaniały charakter, są bardzo popularne wśród miłośników czworonogów, także internautów. Jakiś czas temu za sprawą kociaków tej rasy w sieci znowu zawrzało.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 03.04.2020, 22:58, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:51

W mediach społecznościowych krąży mnóstwo zdjęć i filmików z kotami rasy maine coon w roli głównej. Nic dziwnego, komu serce by nie zmiękło na widok tych pięknych, włochatych kuleczek?

Maine coony to zwierzęta pełne wrodzonego wdzięku i gracji. Zachowują się jak najbardziej urocze gwiazdy Hollywoodu. I iście po gwiazdorsku pozują przed obiektywem.

Futerkowi wikingowie

Czy wiecie, że kocur rasy maine coon może ważyć od 6 do 8 kilogramów? Największe na świecie koty maine coon mierzą nawet 120 cm długości i ważą 15 kg! 

Poznaj rasę maine coon

Koty tej rasy są zawsze gotowe na zimę: mają przepiękne, lśniące futerko. Nie do końca wiadomo, skąd pochodzą: niektórzy uważają, że od… Wikingów!


Internet znowu oszalał

Niedawno o maine coonach znowu zrobiło się głośno. Jeden z właścicieli tej niesamowitej rasy opublikował na Instagramie zdjęcia miotu kociąt, które natychmiast rozprzestrzeniły się w internecie. Nic dziwnego. Spójrzcie sami na te maluszki!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Татьяна Расторгуева ?????? (@catsvill_county) on

Największy szok przeżyli wszyscy, kiedy maluszki otworzyły oczy. Z otwartymi ślepiami przypominają twarz człowieka. To w sumie niepokojące: słodkie kulki z taką buźką przypominają co poniektórym zrzędliwego sąsiada!

Oceńcie sami!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Татьяна Расторгуева ?????? (@catsvill_county) on

Jeśli szukasz psa lub kota do adopcji, koniecznie zajrzyj do naszej wyszukiwarki adopcyjnej. Znajdziesz w niej ogłoszenia dotyczące zwierząt z całej Polski, wyłącznie ze sprawdzonych domów tymczasowych i schronisk.