Reklama

Bezdomna kotka pojawiła się na progu przeraźliwie miaucząc. Okazało się, że miała ważny powód

Kociak_z_miną cat-wow

Takiego finału nikt by się nie spodziewał. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 03.07.2020, 07:34, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Ida Floreak mieszka w Nowym Orleanie wraz z jednym kotem. W czasie, kiedy cały świat pogrążył się w walce z epidemią, w jej ogrodzie zaczął pojawiać się obcy, czarny kot. Był bardzo nieufny, ale chętnie korzystał z miski jedzenia, jaką Ida zawsze dla niego zostawiała. 

Mimo korzystania z gościnności gospodarza, kot był nieufny i nie pozwalał się do siebie zbliżyć. Nie chciał też wchodzić do mieszkania. Ida postanowiła nadać kotu imię – Salami. 

Salami będzie mieć małe kiełbaski 

Po jakimś czasie Ida zauważyła, że Salami nieco się zaokrągla. Kot pozwalał się już dotykać, więc kiedy Ida podniosła bezdomnego przyjaciela okazało się, że to kotka i że jest w ciąży. Ida próbowała zwabić ją do domu, by móc zawieźć do weterynarza, ale akcja zakończyła się niepowodzeniem. Kot nie chciał dać się udomowić. 

Miauczenie o ratunek 

Kilka tygodni później, Salami pojawiła się na progu Idy wcześniej niż zwykle i zaczęła przeraźliwie miauczeć. Po chwili, umościwszy się w mieszkaniu, urodziła dwa urocze kociaki. Ida myślała, że kotka miała tylko dwoje kociąt, ale kilka godzin później na świat przyszła kolejna para maluchów. 

Dowiedz się, jak wygląda poród u kota i jak się do niego przygotować. 

Salami uznała, że jednak może zostać w domu Idy i tak oto, Floreak zyskała 5 nowych kotów w zasadzie w jeden dzień – Salami i jej 4 kocięta. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ida Floreak (@idafloreak) on

Udana adopcja 

Spędzając w czasie epidemii koronawirusa całe dnie w domu, Ida mała wiele czasu na to, by zaprzyjaźnić się z nową rodziną oraz by znaleźć każdemu z kociąt kochający, nowy dom. Dzięki temu żadne z dzieci Salami nie będzie skazane na bezdomność. A wszystko dzięki temu, że kilka miesięcy wcześniej Ida postanowiła podkarmić bezpańskiego kota. 

Salami oczywiście zostaje z Idą.  

Jeśli Ty też chcesz adoptować psa lub kota, koniecznie zajrzyj do naszej ogólnopolskiej wyszukiwarki adopcyjnej

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz