Reklama

Koza - karzełek  nakrapiany pies

Cudaczna para: Tak małej kozy i tak dziwnego psa jeszcze nie widzieliście (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Koza-karzełek znalazła nietypowych opiekunów i jest z nimi bardzo szczęśliwa.

Kiedy mała kózka pojawiła się na farmie Judy, nikt nie spodziewał się, że podbije serca wszystkich domowników. Była niewiele większa od bułeczki!

Ducky, bo tak nazwano kózkę, to specjalny gatunek nigeryjskiej kozy karłowatej. Dorosłe kozy tej rasy ważą maksymalnie 35 kilogramów i są wysokie na 60 cm. Ducky jest specjalna, bo urosła nieco mniejsza, niż jej bracia i siostry.

Ty będziesz moim tatą

Kiedy Ducky pojawiła się  na farmie, wszyscy ją pokochali. A najbardziej pies Judy o imieniu Poker, którego Ducky wybrała na swojego tatusia. Chodziła za nim krok w krok!

Poker przejął się rolą ojca, mył kózkę i dbał o to, by niczego jej nie zabrakło.

 

Mam przyjaciela!

Poker to nie jedyny pies na farmie. Mieszka na niej też uroczy, nakrapiany szczeniak należący do jednej z najrzadziej spotykanych ras psów w Polscecatahoula leopard

Ten wyglądający bardzo nietypowo psiak, z miejsca pokochał Ducky, która, może przez zbieżność koloru sierści, lub przez podobieństwo rozmiarów na początku ich wspólnego życia, uznała go za brata.

Teraz, Ducky wraz z dwoma psimi opiekunami, jest oczkiem w głowie całej rodziny. Kózka rozwija się doskonale, a cała rodzina ją kocha. Nagrania z jej udziałem podbijają z miejsca serca użytkowników TikToka i wam również na pewno jej widok poprawi humor!

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?