Reklama

Pies w nowym domu

Pierwsze chwile tego adoptowanego psa w nowym domu wzruszyły 1 mln osób! (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Pies ze schroniska po przyjechaniu do nowego domu po prostu nie potrafi przestać się cieszyć. 

Adoptowany w czerwcu 2023 roku, ten młody psiak o imieniu Theo z miejsca zdobył serca tysięcy widzów na TikTok. A wszystko za sprawą filmiku, dokumentującego jego pierwsze chwile w nowym domu z rodziną. 

Na swoim TikTokowym koncie opiekunka Theo dzieli się kilkoma momentami z życia swojego zwierzaka, skupiając się na momencie jego przybycia do domu. To wzruszające i rozgrzewające serce chwile i naprawdę urocze wspomnienia. 

Pies na tropie nowego życia

Pierwsza łapa w nowym domu i pies wydaje się już kompletnie nie pamiętać tego, że jeszcze wczorajsza noc spędzał w schronisku!

Jest zdeterminowany do tego, by jak najszybciej odkryć wszystkie zakamarki domu i nawet jeśli momentami jest zakłopotany, to jest jedna rzecz, która w pełni ujawnia jego uczucia. To jego bez przerwy ruszający się ogon. 

@_athenaa__ I can only imagine how overwhelming that first day was for him 🥺 #rescuedog #adoption #home #family #newenglandtravel #happy #dogsoftiktok @Nicholas Disanto ♬ Beautiful Things - Benson Boone

Obejrzany ponad 1 milion razy filmik zmotywował widzów do licznych komentarzy. Internauci po prostu nie potrafią powstrzymać się przed publikowaniem słów wzruszenia, serduszek i emotek. 

Dziś, Theo żyje jak we śnie. Otoczony kochającymi opiekunami, którzy pozwalają mu na drzemki w łóżku i stale go przytulają. Ten pies miał prawdziwe szczęście i choć droga ze schroniska była długa i wyboista, wreszcie odnalazł radość z życia. 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?