Reklama

Kocie szczątki w domu

Gniew i smutek w Nicei

© Facebook/Upa 06

Horror w Nicei. Francja w szoku!

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Jak mogło dojść do czegoś tak strasznego? To, co wydarzyło się w tym zaniedbanym domu we Francji mrozi krew. 

Uwaga, te treści będą drastyczne. W domu we Francji ukryto niezliczone szkielety i zmumifikowane szczątki kotów. Kobietę, która je odkryła, widok ten będzie ścigał do końca życia. A chciała tylko sprawdzić, czy w domu jej wujka, podczas jego hospitalizacji, wszystko gra.

Horror w pustym domu

W grudniu 2021 r. na pozór zwyczajny dom w Nicei stał się we Francji przedmiotem publicznego zaniepokojenia. Organizacje zajmujące się dobrostanem zwierząt natychmiast ogłosiły zamiar wniesienia pozwu o okrucieństwo wobec zwierząt przeciwko jego właścicielowi.

W mieszkaniu znaleziono łącznie 100 martwych kotów. Większość z nich upchnięta w pudełkach. Dodatkowo, w domu było 20 kotów, które znaleziono żywe, ale w żałosnym stanie.  

100 kocich zwłok w domu!

Nie jest jasne, jak doszło do tego dramatu. Według Philippe'a Desjacques'a z organizacji zajmującej się dobrostanem zwierząt, nieżyjący już właściciel domu cierpiał na uzależnienie od gromadzenia zwierząt, zwany zespołem Noego. 

Wydaje się, że jego rodzina również nie była świadoma istnienia tego problemu. Siostrzenica, która znalazła kocie truchełka, natychmiast zaalarmowała opiekę nad zwierzętami.

Po przybyciu na miejsce, wolontariusze dokonali strasznych odkryć: 

"Większość zwierząt była martwa, gdy zostały umieszczone w skrzyniach, ale dwa mogły być zamknięte jeszcze żywe",

wyjaśnia Desjacques. Odkryto również szczątki wiewiórek, szczurów i szczęki psa. Ocalałe zwierzęta zostały objęte intensywną opieką.

Źródło: lefigaro.fr

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?