Reklama

Dzieci Toniego Kroosa

Toni Kroos ma serce dla psów.

© toni.kr8s / Instagram

Toni Kroos: „Dzieci“ Lennox i Juliusa są naprawdę wyjątkowe

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Toni Kroos jest gwiazdą niemieckiej piłki nożnej. Ten 34-latek kocha swoją rodzinę, której członkami są również dwa psy: Lennox i Julius.

Toni Kroos i jego żona Jessica Farber mają troje dzieci: ich najstarszy syn Leon urodził się w 2013 roku, córka Amelie przyszła na świat w 2016 roku, a najmłodszy syn Fin urodził się w 2019 roku.

Rodzina mieszkała dotychczas w Madrycie, gdzie Kroos grał do końca zeszłego sezonu dla Realu Madryt. Kroos jest człowiekiem bardzo rodzinnym, a do jego rodziny należą oczywiście również psy!

Toni Kroos: Żona, dzieci i... psy!

Pochodzący z Greifswaldu Toni Kroos jest znany nie tylko ze swoich wybitnych umiejętności na boisku, ale także ze swojej miłości do psów.

Szczególnie znane są jego dwa beagle, Lennox i Julius, którzy od lat są stałą częścią jego życia. W 2023 roku Kroos postanowił powiększyć swoją zwierzęcą rodzinę i adoptował szczeniaka.

Beagle Toniego Kroosa: Lennox i Julius

Lennox i Julius, dwa beagle Toni Kroosa, to więcej niż tylko zwierzęta domowe – są wiernymi towarzyszami i członkami rodziny. Beagle są znane ze swojej przyjaznej i ciekawskiej natury, co czyni je idealnymi psami dla aktywnych ludzi.

Lennox i Julius mają te cechy w nadmiarze i szybko zdobyli serca Kroosa i jego rodziny.

Beagle są również znane z silnego instynktu łowieckiego i energii. Te cechy idealnie pasują do aktywnego stylu życia Kroosa, który kładzie duży nacisk na kondycję fizyczną.

Oba psy często towarzyszą mu podczas spacerów i joggingu, co nie tylko zaspokaja ich potrzeby ruchowe, ale także stanowi przyjemną odmianę od intensywnych treningów na boisku piłkarskim.

Toni Kroos planuje adoptować szczeniaka

W 2023 roku Toni Kroos postanowił powiększyć swoją zwierzęcą rodzinę, adoptując szczeniaka. Podczas nagrania swojego live-podcastu skontaktował się nawet z ekspertem od psów, Martinem Rütterem.

Na razie nie ma publicznych zdjęć nowego szczeniaka, którego imię nie zostało jeszcze ujawnione.

Kroos pokazuje tym swoim działaniem, że jest nie tylko światowej klasy piłkarzem, ale także człowiekiem o wielkim sercu. Jego miłość do zwierząt i zaangażowanie na ich rzecz są godne podziwu i inspirujące.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?