Reklama

Słyszą dobiegające z krzaków jęki. Kiedy podchodzą bliżej, są przerażeni

Pies_w_krzakach_proba_utopienia
dog-angry

Wycieczka rowerowa w okolicach Działdowa zakończyła się koszmarnym znaleziskiem. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Kiedy Pani Karolina wybrała się wraz z mężem na wycieczkę rowerową, nie przypuszczała, że jej finał będzie tak potworny. Przejeżdżając nieopodal mostku w Malinowie, małżeństwo usłyszało niepokojące piski. Początkowo myśleli, że to ptaki, ale dźwięki nie ustawały. Para postanowiła sprawdzić, co tak piszczy. 

Wchodząc głębiej między otaczające rzekę krzaki, Pani Karolina zauważyła reklamówkę wyładowaną kamieniami, a w niej psa. Z wody wystawała mu tylko głowa. Łapy psa były zaplątane w reklamówce i zwierzę nie mogło się wydostać. 

Szybka akcja Straży Pożarnej  

Pani Karolina nie była w stanie sama wyciągnąć psa. Małżeństwo powiadomiło straż pożarną, która natychmiast przyjechała i za pomocą skonstruowanego przez strażaków narzędzia wyciągnięto zwierzę. 

Okazało się, że to suczka, przemarznięta, wystraszona i ze śladami krwi i raną na pysku. Prawdopodobnie zanim pies został zawinięty w reklamówkę, ktoś go ogłuszył i nieprzytomnego wrzucił do rzeki, licząc na to, że pies się utopi. 

Zwyrodnialca, który dopuścił się tej zbrodni szuka obecnie policja. Pies miał charakterystyczne czerwone szelki, ale poza nimi brak innych śladów, które mogłyby pomóc znaleźć oprawcę psa. Policja prosi o udostępnianie zdjęć i pomoc. 

Dakota znajduje dom 

Wycieńczony i przerażony piesek mimo złego doświadczenia z poprzednim opiekunem bardzo lgnie do ludzi. Po wyciągnięciu z wody od razu tulił się do Pani Karoliny. Suczka miała sporo szczęścia w nieszczęściu, bo od razu znalazła nowy dom.

Osoba, która zaopiekowała się suczką nazwała ją Dakota. Piesek jest już w nowym domu, zaopiekowany i z nowymi zabawkami. Miejmy nadzieję, że szybko zapomni o koszmarze, który ją spotkał. 

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz