Reklama

Groomer_i_maltanczyk

Fryzjerka strzyże małego maltańczyka, ale po chwili wybucha płaczem… (VIDEO)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Ten zabieg w salonie pielęgnacji psów skończył się zupełnie inaczej niż zazwyczaj. 

Aby zostać psim fryzjerem trzeba kochać zwierzęta. Wielu groomerów posiada własne psy. Ta fryzjerka jakiś czas temu straciła swojego ukochanego przyjaciela. 

Jej koledzy z pracy uznali, że najlepszym lekarstwem na złamane serce będzie nowa miłość i postanowili sprezentować jej nowego psiaka.

Wzruszająca niespodzianka

Zamiast standardowego prezentu zastosowali mały podstęp. Pies po prostu przyszedł na strzyżenie, ale fryzjerka była przez cały czas przekonana, że czworonóg należy do któregoś z klientów zakładu. 

Kiedy strzyżenie miało się już ku końcowi, a szczeniak był śliczny i pachnący, przyjaciele postanowili ujawnić prawdę. Postawili przed nią torebkę z gadżetami dla psiaka i wyjawili, że teraz mały maltańczyk jest jej psem! 

„To dla Twojego psa” – mówią koledzy. 

„Ja nie mam jeszcze psa!” krzyczy groomerka, po czym z niedowierzaniem pokazuje palcem na malucha, a kiedy rozumie, co się wydarzyło, zaczyna płakać ze szczęścia. 

To najbardziej wzruszający sposób na adopcję, jaki widzieliśmy!

UWAGA! Jeśli zdecydujesz się dać komuś w prezencie psa, upewnij się, że osoba ta faktycznie chce mieć zwierzę i będzie dobrym opiekunem. A jeśli szukasz psa do adopcji, zajrzyj do naszych ogłoszeń.

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?