Reklama

Mały kotek brytyjski walczy z sennością... niestety bez powodzenia. :)

Trudno o bardziej zmęczone stworzenie niż ten kociak zasypiający na stojąco (VIDEO)

Przez Anna Zielińska-Hoşaf Behawiorysta kotów

Opublikowano

Chcesz udostępnić to ogłoszenie

Czy bywacie tak zmęczeni, że dosłownie zasypiacie na stojąco? Okazuje się, że przytrafia się to nie tylko ludziom! Spójrzcie tylko na tego kociaka. 

Dające się we znaki zmęczenie, stres, ciężki dzień, zarwana noc – wszystko to może sprawić, że w pewnym momencie przyśniemy, niekoniecznie siedząc czy leżąc. Może to prowadzić do różnych sytuacji – i zabawnych, i groźnych. Jednak gdy przytrafia się to małemu kociakowi, może to być wyłącznie uroczy widok!

„Zmęczony” kociak podbija YouTube’a

YouTube’a obiegł filmik pokazujący kotka, który dosłownie nie może ustać na łapkach, a oczy ma już nawet nie na zapałkach, ponieważ dawno się zamknęły. Uparty maluch ze wszystkich sił stara się nie zasnąć – wydaje się jednak, że przegrywa w tej nierównej walce. 

Skąd to zmęczenie?

Niektóre kociaki to prawdziwe wulkany energii. Potrafią szaleć za zabawkami (a nawet i bez zabawek) do upadłego. I bardzo chętnie szalałyby jeszcze dłużej, gdyby nie naturalna kocia potrzeba dużej ilości snu w ciągu doby…

Podczas gdy większość dorosłych kotów poddaje się jej bez protestów, niektóre maluchy walczą z sennością jak tylko mogą. Rezultat? Przesłodka… beczka śmiechu!

Źródło: TheAnimalRescueSite.co

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz