Reklama

Ten kociak też nie lubi poniedziałków: walczy aby nie zasnąć na stojąco, ale bez powodzenia (VIDEO)

<p>Mały kotek brytyjski walczy z sennością... niestety bez powodzenia. :)</p> cat-happy

Czy bywacie tak zmęczeni, że dosłownie zasypiacie na stojąco? Okazuje się, że przytrafia się to nie tylko ludziom! Spójrzcie tylko na tego kociaka. 

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano 26.08.2020, 11:09, aktualizacja dnia 23.08.2021, 06:53

Dające się we znaki zmęczenie, stres, ciężki dzień, zarwana noc – wszystko to może sprawić, że w pewnym momencie przyśniemy, niekoniecznie siedząc czy leżąc. Może to prowadzić do różnych sytuacji – i zabawnych, i groźnych. Jednak gdy przytrafia się to małemu kociakowi, może to być wyłącznie uroczy widok!

„Zmęczony” kociak podbija YouTube’a

YouTube’a obiegł filmik pokazujący kotka, który dosłownie nie może ustać na łapkach, a oczy ma już nawet nie na zapałkach, ponieważ dawno się zamknęły. Uparty maluch ze wszystkich sił stara się nie zasnąć – wydaje się jednak, że przegrywa w tej nierównej walce. 

Skąd to zmęczenie?

Niektóre kociaki to prawdziwe wulkany energii. Potrafią szaleć za zabawkami (a nawet i bez zabawek) do upadłego. I bardzo chętnie szalałyby jeszcze dłużej, gdyby nie naturalna kocia potrzeba dużej ilości snu w ciągu doby…

Podczas gdy większość dorosłych kotów poddaje się jej bez protestów, niektóre maluchy walczą z sennością jak tylko mogą. Rezultat? Przesłodka… beczka śmiechu!

Źródło: TheAnimalRescueSite.co