Reklama

Firma sprzątająca ma odgruzować zapuszczone mieszkanie: na miejscu dokonują smutnego odkrycia

Wnętrze zapuszczonego mieszkania. cat-wow

Pracownicy firmy zajmującej się sprzątaniem domów wiele już w życiu widzieli. Ale to, co znaleźli w jednym z mieszkań w Kolonii w Niemczech, to było już naprawdę za dużo.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 02.12.2020, 06:46, aktualizacja dnia 16.12.2021, 14:49

Kiedy wkraczasz do zapuszczonego od miesięcy mieszkania, musisz być przygotowany na wszystko: sterty śmieci, brud, smród... Pracownicy jednej z firmy specjalizującej się w sprzątaniu zdewastowanych domów w Kolonii widzieli już wiele, ale czegoś takiego się nie spodziewali.

Właściciel mieszkania opuścił je w lipcu 2020 roku i dopiero kilka miesięcy później wynajął firmę, która w końcu miała je „odkopać” z niemieszczącego się w głowie bałaganu.

Cenne odkrycie na domowym śmietnisku

Kiedy pracownicy firmy weszli do mieszkania, z początku wszystko wyglądało „normalnie”: jak źle zorganizowane śmietnisko. Natychmiast zabrali się do pracy i w pewnym momencie odkryli, że mieszkanie ma lokatora: kota o pięknym, puszystym futrze. Na takie znalezisko totalnie nie byli przygotowani i zadzwonili po pomoc do lokalnego schroniska.

Zwierzak został opuszczony w lipcu w mieszkaniu zamkniętym na cztery spusty. To cud, że przeżył! W stertach walających się śmieci, znaleziono rozerwane torby z suchą karmą, a w łazience otwartą toaletę, dzięki czemu zwierzak miał dostęp do wody.

Sąsiedzi nie byli niczego świadomi, oprócz przykrego zapachu wydostającego się z mieszkania. Lokatorzy opuścili je miesiące temu i według sąsiadów mieli nie jednego, a dwa koty!

Mieli rację! Po jakimś czasie „odgruzowywania” mieszkania znaleziono drugiego kota. 

 

Update zu unserem gestrigen Beitrag (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4624815704255459&...

Posted by Straßenkatzen Köln e.V. on Friday, November 20, 2020

Mamy nadzieję, że koty szybko znalazły nowy dom!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz