Reklama

Robotnicy mają zniszczyć starą przyczepę kempingową, ale wtedy słyszą rozdzierające dźwięki z jej wnętrza

stara przyczepa kempingowa cat-wow © Shutterstock.com

Pracownicy wysypiska śmieci w West Lothian (Szkocja)  mieli za zadanie rozebrać zużytą i starą przyczepę kempingową, kiedy z jej wnętrza dobiegły ich niepokojące odłgosy.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 12.12.2020, 06:56, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

 

Kiedy pracownicy zabrali się do pracy, znaleźli w przyczepie coś, przez co musieli wstrzymać pracę – w karawanie zamieszkała młoda kocia rodzina. 

Przeznaczona do zniszczenia przyczepa okazała się schronieniem dla kotki i jej maluchów. Kiedy robotnicy zaczęli demolować przyczepę, kotki zaczęły przeraźliwie miauczeć – ktoś rozwalał ich dom!

Koty mieszkają w przyczepie kempingowej 

Wewnątrz przyczepy schronienie znalazła mama wraz z trzema około 4-tygodniowymi kociętami. Najwyraźniej szukała bezpiecznego miejsca, by móc urodzić młode i znalazła je w cichej i zadaszonej przyczepie. Nie wiedziała jednak, że jest ona przeznaczona do rozbiórki. 

Pracownicy wysypiska natychmiast powiadomili stowarzyszenie Cats Protection. Wolontariusze mieli na początku nieco problemów z zabraniem kociąt, bo mama była bardzo zaborcza, ale w końcu akcja ratownicza się udała. 

Po 48 godzinach, kiedy mama, która dostała imię Trudie, była już nakarmiona i wraz ze swoimi dziećmi znalazła się w przytulnym i suchym miejscu, kotka uznała, że zamiana nie była jednak aż taka zła. Pozwoliła wolontariuszom się głaskać oraz bawić z potomstwem. 

Niespodziewany zwrot akcji 

Kilka dni później do stowarzyszenia zadzwonili ponownie pracownicy wysypiska. Okazało się, że przy rozbiórce przyczepy znaleziono jeszcze czwarte kocię. Było słabe, ale żyło. Natychmiast odwieziono je do schroniska i połączono z matką. 

 

Just thought you'd like to see the photos of three week kittens found this morning in an unused caravan in Livingston! ...

Posted by Cats Protection West Lothian Branch on Monday, November 2, 2020

Trzy pierwsze kocięta nazwano Maggie, Molly i Mitch. Czwarte nadal czekało na imię, kiedy pojawiła się opcja adopcji! Cała piątka kociąt znalazła nowe domy! Gratulacje dla całej rodziny i stowarzyszenia Cats Protection w West Lothian (Szkocja). 

Jeśli Ty też chciałbyś podarować bezdomnemu kotu dom, zajrzyj do naszej wyszukiwarki adopcyjnej

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz