Reklama

mężczyzna płacze otwierając pudełko
© Unsplash.com/Tessa Rampersad

Żona wnosi do domu wielkie niebieskie pudło. Kiedy mąż widzi co jest w środku, płacze jak dziecko

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Kiedy Hubby otworzył prezent od żony, nie mógł powstrzymać łez.

Dla tego mężczyzny z USA utrata jego ukochanego labradora, z którym był związany przez 11 lat, znaczyła naprawdę bardzo wiele. Niestety pies był już schorowany i nic nie dało się zrobić. 

Po kilkumiesięcznej żałobie rodzina nie mogła już dłużej patrzeć na to, jak Hubby cierpi. Postanowili sprawić mu niespodziankę. 

Niebieskie pudełko ze szczeniakiem

Pewnego dnia, żona Hubbyiego postanowiła zaskoczyć męża prezentem urodzinowym. Kupiła szczeniaczka, labradora w kolorze biszkoptowym i zapakowała go w duże, przewiązane wstążką pudełko. 

Kiedy wniosła je do kuchni Hubby na początku nieco wzbraniał się przed otwarciem pudełka. Po kilku zachętach ciekawość zwyciężyła. 

Kiedy otworzył pudełko i zobaczył prezent, nie mógł wypowiedzieć słowa. Wzruszenie po prostu odebrało mu mowę. Natychmiast się rozpłakał. W środku znajdował się przecież śliczny, maleńki labrador! Hubby natychmiast wziął psa w ramiona. 

Jego żona powiedziała „minęło już sporo czasu. Czas ruszyć dalej”, a syn obdarowanego nie mógł uwierzyć, że w domu właśnie pojawił się nowy szczeniak. To najbardziej wzruszający prezent urodzinowy, nie uważacie?  

Nie jesteśmy zwolennikami dawania zwierząt w ramach prezentów niespodzianek, bo decyzja o posiadaniu psa powinna być podjęta w sposób odpowiedzialny. W tej jednak sytuacji Hubby miał już wcześniej psa i wiadomo było, że za nim tęskni i na pewno będzie wspaniałym opiekunem dla kolejnego szczeniaka. 

Jeśli Ty też chciałbyś adoptować psa lub kota, koniecznie zajrzyj do naszych ogłoszeń adopcyjnych
Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?