Reklama

dwa-goldeny-huxley-i-hugo

Zazdrosny golden retriever robi wszystko, żeby wyciągnąć swoją opiekunkę z kąpieli (video)

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Niektóre zwierzęta są tak przywiązane do swoich opiekunów, że chodzą za nimi krok w krok, nie pozostawiając im ani krzty prywatności.

Parę tygodni temu, Ursula Aitchison, 33-letnia mieszkanka Londynu, zamieściła w mediach społecznościowych filmik ze swoimi dwoma goldenami.

“No i co z tego? Takich filmików są miliony!” - powiecie. No, niezupełnie.

Krok w krok

Pewnego dnia Ursula podczas wizyty w hotelu zapragnęła relaksu w wannie. Nie spodziewała się, że jej psy będą chciały przerwać jej chwilę dla siebie. 

Kiedy Ursula leżała w wannie, goldeny Hugo i Huxley przyszli do łazienki. Na początku leżeli na podłodze, tylko ją obserwując, aż w końcu zaczęli się zbliżać do krawędzi wanny. Zanim kobieta się zorientowała, Huxley chłeptał już wodę za jej plecami. A na koniec położył łapę na jej ramieniu.

Ursula przyznała, że czuła się obrzydzona i po tej dziwnej kąpieli, od razu musiała wziąć kolejną, już bez “obserwatorów”.
 
Kobieta przyznaje, że jej psy są do niej niezwykle przywiązane i chodzą za nią krok w krok. Nie ma dla nich znaczenia, czy to spacer do parku, do kuchni, czy do łazienki.
 
A jak ta sprawa wygląda z Waszymi pupilami? Też chodzą za Wami jak cienie?

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

1 komentarzy

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

1 komentarz na temat 1

Chcesz udostępnić ten artykuł?