Reklama

Hit TikToka: Kot utyka pod kanapą, ale jego przyjaciel rusza z misją ratunkową (VIDEO)

kotka-tilly cat-happy

Kocie kalkulacje czasem zawodzą: choć koty mogą się wcisnąć w miejsca znacznie mniejsze od nich, to już niekoniecznie potrafią z nich wyjść. Na szczęście ten kot mógł liczyć na bohaterską pomoc kolegi.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Pewnego dnia kot Tom uznał, że dobrym pomysłem jest wczołganie się pod kanapę. Nie przewidział jednak, że wyjście może być - co tu dużo mówić - problematyczne.

Na szczęście w domu była kotka Tilly, zawsze chętna do pomocy.

Bohaterski czyn

Całą sytuację nagrała opiekunka kotów Liv i zamieściła ją na TikToku. Dzięki temu możemy śledzić akcję ratunkową krok po kroku.

Najpierw widzimy Toma, który - jak to kot - dokonuje “spłaszczenia” swojego ciała (jak one to robią?!) i wczołguje się pod kanapę.

Jednak po chwili Tomowi nudzi się kryjówka i chce z niej wyjść. Jednak nie jest to takie proste i z sekundy na sekundę desperacja kocura rośnie. Na szczęście w pobliżu jest jego kocia koleżanka, Tilly.

Bohaterska kicia jak w jakimś “Słonecznym patrolu” wskakuje pod kanapę jak do wody i wyciąga Toma, chwytem, który znamy ze szkoleń z pierwszej pomocy. Pełna profeska.

Choć cała sytuacja brzmi tragicznie, to opiekunka zwierząt nie mogła przestać się śmiać, a wraz z nią ponad 7 milionów użytkowników TikToka.

Przekonajcie się sami.
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz