Reklama

Rudy kot udaje rannego, by dostać się do domu. Pękniecie ze śmiechu (VIDEO)

Rudy kot udaje rannego, by dostać się do domu. Pękniecie ze śmiechu (VIDEO) cat-wow

Występ tego rudego kota jest godny Oskara!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Mówi się, że rude koty są niezbyt rozgarnięte, tymczasem patrząc na ten filmik, umieszczony w serwisie reddit przez  użytkownika almond0373, widać wyraźnie, że to są bardzo sprytne i inteligientne kociska. 

Ten kot opanował grę aktorską do perfekcji! 

Chora łapka czy manipulacja? 

Na nagraniu widzimy kota, który stoi przed drzwiami wejściowymi do domu i smutnie patrzy. Prawą łapkę na podwinięta pod siebie – wygląda, jakby go mocno bolała. Kot pomiaukuje i prosi o to, by się nim zaopiekować. Kto miałby serce, by mu odmówić?!

Autorka nagrania też ma miękkie serce i nie może patrzeć na to, że kotek cierpi. Zwłaszcza że wyraźnie z łapką jest coś nie tak. Kot nie może na niej stanąć. 

Lituje się nad kotem i otwiera drzwi do mieszkania, a kot widać, że tylko na to czekał. Sprawnie wchodzi do mieszkania i kiedy przechadza się po kuchni, już nic go nie boli! Zapomniał o tym, że jego łapka miała jakikolwiek bolący problem! 

Kiedy wsłuchamy się w to, co mówi kobieta otwierająca drzwi, orientujemy się, że chora łapka to stały numer tego rudego kota, który wykonuje nie po raz pierwszy. Najwyraźniej nauczył się już tego, jak najszybciej wytresować ludzi! 

Z komentarzy użytkowników umieszczonych pod filmikiem (których jest prawie tysiąc) wynika, że wiele kotów stosuje podobne strategie manipulacji na swoich właściciela. Sprytne bestie.

Zostaw komentarz
3 komentarzy
Mvp_kot-pater
Mvp_kot-pater
Hahahahahahhahhahahahahhahahahaahahhaha🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂
Marka231
Marka231
Słodziak ❤️❤️❤️
AniaM
AniaM
Piękny Rudzik🐱🐱🐈ՏłOᗪKI KOᑕIᗩK🐱🐱🐱😍😍😘😘🤣😋😛😜😝
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz