Reklama

Para budzi się rano i odkrywa, że spał z nimi obcy pies

pies w łóżku dog-wow © Julie Thortnon Johnson/ Facebook

Dla Julie i Jimmiego, ten poranek należy do najbardziej dziwacznych w życiu. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Para mieszkająca w Tennessee jest przyzwyczajona do psów. Mają ich trzy i często zdarza się, że któremuś uda się wskoczyć do ich łóżka i przespać w miękkiej pościeli. Tego ranka jednak, mąż Julie dotykając ręką sierści leżącego z nimi zwierzaka, zapytał ją grobowym głosem „Kochanie, czyj to pies?”.

Okazało się, że w łóżku nie leży ani Hollis, ani Jupiter, ani Zeppelin. W łóżku leży nieco przerośnięty jamnik, który nie wygląda jak żaden z ich psów! 

Przypomniałam sobie wtedy – mówi Julie – że kiedy spaliśmy, przez chwilę do naszego pokoju wpadło światło – tak, jakby ktoś odsunął zasłonę. Nie zwróciłam jednak na to uwagi. 

Włamywacz w pościeli 

Zszokowana para nie wiedziała co zrobić. Pies mógł być przecież agresywny. Jimmy zaczął wyciągać spod niego koc, ale ten, zamiast zareagować i wstać, po prostu umościł się jeszcze wygodniej i wyglądał, jakby był w 100% zadowolony z bycia w łóżku Johnsonów. 

Para szybko zorientowała się, że piesek, który ich odwiedził należy do grupy bardzo przytulaśnych. Było jasne, że pies ma swojego opiekuna i jest bardzo przyzwyczajony do spania w łóżku. Na tyle mocno, że włamał się do cudzego domu, by sobie w nim uciąć drzemkę!

Poszukiwania opiekuna

Julie zaczęła dopytywać sąsiadów i umieściła post na Facebooku z pytaniem, czy ktoś zna tego psa. Szybko dostała wiadomość od opiekuna, któremu zaginęła suczka o imieniu Nala. Wyślizgnęła się z obroży podczas spaceru i uciekła – to dlatego, pies, który włamał się do Johnsonów, nie miał obroży. 

Nala, szybko wróciła do opiekunów, którzy odetchnęli z ulga, że Johnsonnowie potraktowali całą historię jako żart i nie byli źli o małego, rudego włamywacza.  Jedyne co zastanawia parę to jakim cudem, obcy pies zakradł się do ich domu tak, by nie obudzić żadnego z innych trzech psów w domu! 

 

We love this story so much we had to share! What would you do if you woke up to find a dog that wasn’t your own snuggled up in bed with you?

Posted by Animal Care & Protective Services on Monday, May 16, 2022
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz