Reklama

Pitbull ma poznać swoją nową rodzinę. To, co dzieje się później pozostawia wszystkich bez słów

biały pitbull przytula opiekuna dog-happy © pittiesfromheaven - TikTok

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? Jeśli nie, obejrzyj ten filmik, a przekonasz się, że zmienisz zdanie.

Przez Iza Markowska

Opublikowano

Kilka tygodni temu Mary i Mark McCraw pojechali poznać suczkę pitbull, która przebywała w domu zastępczym.

Należała wcześniej do pozbawionego skrupułów hodowcy, który wykorzystywał ją tylko do reprodukcji, a poza tym całkowicie ją zaniedbywał.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Mark i Mary byli poruszeni historią Maggie, o której dowiedzieli się z mediów społecznościowych. Niedawno stracili własnego psa, Mischkę, która zmarła na raka. Nie byli jednak pewni, czy czują sie gotowi na przyjęcie nowego czworonoga pod swój dach.

Ale kiedy pojawili się w domu zastępczym, w którym przebywała Maggie, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Suczka podbiegła do Marka i natychmiast wskoczyła mu na kolana. Jej ogon merdał nieprzerwanie, a ona lizała go po twarzy. Wtedy wszyscy już wiedzieli, że Maggie znalazła swój nowy dom.

Niezapomniana chwila

Zastępcza opiekunka Maggie, Andra Mack, powiedziała:

"Oni po prostu byli sobie przeznaczeni. Promień słońca, który widać na filmie, pozwala mi wierzyć, że ich poprzednia suczka, Mischka, patrzyła z góry na to spotkanie i uśmiechała się."
@pittiesfromheaven

This was Demi (now Maggie) meeting her new dad for the very first time. It's like they had known each other for years ❤️😍 this is why we foster. This is the moment a neglected dog becomes part of a family #pitbullsoftiktok #rescuedogsoftiktok #fosterpuppiesoftiktok #adoptdontshop #loveatfirstsight

♬ It Had To Be You - Frank Sinatra

Od tamtej pory Maggie wiedzie radosne życie w nowym domu. A jej opiekunowie nie mogliby być szczęśliwsi, mając ją w swoim życiu.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz