Reklama

Rodzina kupuje wymarzony dom na Sycylii. Zamierają, kiedy widzą, co kryje się w krzakach

dom w toskanii.jpg dog-wow

Zdjęcie ilustrujące

© Pexels | Dagny Walter

Dom na słonecznej Sycylii to marzenie wielu z nas. Pewna para z Niemiec postanowiła w końcu je spełnić. Jednak kiedy przyjechała na miejsce, okazało się, że ktoś już tam mieszka!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano

Kiedy kupujesz wymarzony dom, raczej nie zakładasz, że ktoś już w nim mieszka. To właśnie przydarzyło się pewnej niemieckiej rodzinie, która parę miesięcy temu kupiła przepiękny dom w górach Carini na Sycylii.

Nie miała jednak serca wyrzucać nielegalnego lokatora i pozwoliła mu zostać.

 

Do domu pies gratis

Gdy nowi nabywcy sycylijskiej posiadłości przyjechali na miejsce, przeżyli szok. W krzakach w przydomowym ogrodzie usłyszeli niepokojące dźwięki. Kiedy podeszli bliżej, zobaczyli słodkiego, bezpańskiego psa.

Rodzina ma już doświadczenie z adopcją psów, dlatego nie waha się ani chwili i postanawia przyjąć bezdomną suczkę i daje jej na imię Dina.

Aby móc podróżować z nowym członkiem rodziny do Niemiec, rodzina wyrabia mu również paszport. W akcji pomaga im lokalna organizacja działająca na rzecz zwierząt ENPA Sezione di Carini. Dodatkowo jej pracownicy sterylizują suczkę i wszczepiają czip.

 

Oggi vi raccontiamo una storia meravigliosa. Una famiglia tedesca decide di acquistare casa nelle montagne di Carini....

Posted by ENPA Sezione di Carini - PA on Friday, July 22, 2022

Dina szybko przywiązała się do nowej rodziny. Życzymy im dużo szczęścia w nowym domu!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz