Reklama

Pitbull bohaterem! Suczka zaprowadziła policję do swojego domu, ratując w ten sposób rodzinę!

Pitbull Sadie dog-wow © Eyewitness News ABC7NY - Youtube

11-letna suczka rasy pitbull o imieniu Sadie została okrzyknięta bohaterką po tym, jak uratowała swoją rodzinę przed wyciekiem gazu w ich mieszkaniu w Westchester County w stanie Nowy Jork. Sadie wybiegła z domu i zaalarmowała policję o ulatniającym się z okna w piwnicy gazie.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Prawdziwa bohaterka

Sadie, gdy wydostała się ze swojego domubłądziła po Tuckahoe, aby swoim donośnym szczekaniem wzbudzić ciekawość sąsiadów. Policja została powiadomiona o szczekającym psie włóczącym się po okolicy. Kiedy policjanci dotarli na miejsce, spodziewali się jedynie zagubionego psa, ale zobaczyli znacznie więcej!

"Pies energicznie biegał i prowadził policjantów przez kilka ulic, aby w końcu pokierować ich na podwórko swojego domu" - komentuje porucznik Lawrence’a Rotta w telewizji ABC.

Pełna determinacja

W domu psa policjanci zauważyli otwarte drzwi i uszkodzone ogrodzenie. Ewidentnie, coś było nie tak, ale nie domyślali się jeszcze, o co może chodzić.

Jednak Sadie była w pełni zdeterminowana. Nie przestawała szczekać chcąc tym samym zachęcić policjantów do podjęcia dalszych działań. Podczas obchodu wokół domu, oficerowie poczuli silny odór gazu wydobywający się z okna w piwnicy.  

Rodzina najważniejsza

Kiedy na miejsce przybyła straż pożarna, potwierdziła, że gaz w bardzo szybki tempie ulatniał się z piwnicy.

"Pies ocalił dom przed potencjalną eksplozją gazu i wyciekiem gazu" - potwierdził telewizji ABC porucznik Rott.

W domu, strażacy zauważyli krew i głębokie ślady pazurów na drzwiach. Sadie desperacko próbowała uciec i znaleźć pomoc dla swojej rodziny.

"Wygląda na to, że próbowała wydostać się przez okno… Była zdeterminowana, aby się wyjść z domu" - komentowała Serena Costello, właścicielka Sadie. Kobieta jest przekonana, że pitbull uratował jej życie, a przede wszystkim życie jej czteroletniej córki.

"Ona jest bohaterem"- stwierdziła w telewizji ABC Serena - "Sadie nigdy wcześniej nie opuściła domu, to nie było w jej stylu. Ona uratowała nasze życie".

Ta historia, która na szczęście miała pomyślne zakończenie, pokazuje, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, który zrobi wszystko, aby uchronić swoją rodzinę.

Poniżej zobacz całą historię!

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz