Reklama

Pies spotyka wilka na spacerze: takiej reakcji nikt się nie spodziewał (VIDEO)

Wilk_i_pies_zabawa
dog-wow © YouTube

Jak skończy się historia psa, który na spacerze w lesie natknął się na wilka? Czy będzie to mrożąca krew w żyłach opowieść o walce, czy może niesamowite i pełne miłości spotkanie dwóch zwierząt? Obejrzyj video! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Choć patrząc na maleńkiego, rozkosznego i puchatego szczeniaczka trudno w to uwierzyć, to pamiętajmy, że zanim nastąpiło jego udomowienie, były czasy, kiedy psy były całkowicie dzikimi stworzeniami. Żyjącymi na wolności, najczęściej w stadzie. 

Dziś, nasi milusińscy nad wędrówkę w sforze raczej przedłożą ciepło domowego ogniska i zestaw kapci do obgryzania, ale nadal spotkać można psy, które całą swoją duszą cieszą się z towarzystwa dzikich zwierząt. 

Pies i wilk – miłość od pierwszego wejrzenia

Bez wątpienia taki właśnie jest ten owczarek belgijski malinois, który podczas spaceru ze swoim panem, niespodziewanie spotkał starego przyjaciela z dzieciństwa. Wilka, który jako szczenię został adoptowany przez człowieka i z którym owczarek się wychowywał. Okazało się, że zwierzęta świetnie się nawzajem pamiętają! 

Radość obu czworonogów ze spotkania jest niesamowita. Bez zważania na to, co dzieje się dookoła zaczynają się bawić i przekomarzać. Choć niektóre momenty zabawy wyglądają groźnie, zwierzęta uważają, by się nie zranić. 

Pies wilkowi przyjacielem?

Choć historia tego spotkania wzrusza, to koniecznie trzeba pamiętać, że reakcja dzikiego zwierzęcia może być zupełnie nieprzewidywalna. Dlatego zawsze uważajcie, kiedy podczas spaceru spotkacie dziką zwierzynę. Przypominamy również, że spuszczanie psa ze smyczy w lesie, jest w Polsce prawnie zakazane.

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz