Reklama

Ogromny sznaucer rzuca się na dziewczynkę podczas zabawy w wodzie. Wszyscy zamierają (VIDEO)

Sznaucer chroni dziewczynkę przed falami. dog-happy © YouTube @Jacque Langston

Dzieci uwielbiają bawić się nad wodą. Nic więc dziwnego, że rodzice chętnie zabierają je tam na wakacje. Podczas jednego z takich wypadów mężczyzna nagrał swoją córkę bawiącą się na brzegu morza. A obok niej także ogromnego sznaucera.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Wypoczynek na plaży znajduje się w czołówce rodzinnych wyjazdów wakacyjnych. Wiąże się to jednak z dodatkową odpowiedzialnością rodziców – trzeba zachować szczególną ostrożność, podczas gdy dzieci bawią się w wodzie

Zakazać psom wstępu na plażę?

Część plaż w wakacyjnych kurortach zabrania wprowadzania psów. Chociaż patrząc na tony śmieci porzucanych na piasku i w wodzie przez turystów, można odnieść wrażenie, że to przede wszystkim człowiek jest istotą, której powinno się zabronić dostępu do morza...

Dla uzmysłowienia sprawy, że psy na plaży to nie problem, a czasem nawet wybawienie, zamieszczamy filmik, opublikowany jakiś czas temu na YouTube.

Psi patrol rusza do akcji

Choć na filmiku widać, że pogoda nie dopisuje, mała dziewczynka postanawia pochlapać się w wodzie. Fale, co prawda, są mało intensywne, ale ich siła może szybko przewrócić i porwać takiego malucha. W kadrze znajduje się również duży, czarny sznaucer, który cały czas biega wokół dziewczynki. Ale to wcale nie jest niewinna zabawa. Pies w ten sposób pilnuje swojej towarzyszki zagradzając jej wejście na głębszą wodę.

Dziewczynka wydaje się nawet zła na swojego psa, który nie pozwala wejść jej dalej. Nie ma jednak możliwości negocjacji: sznaucer jest nieugięty w swojej misji.

Zobaczcie sami!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz