Reklama

Zostawia kota pod opieką hotelu dla zwierząt. Kiedy wraca, oddają jej inne zwierzę!

Zaginiony kot Dandy cat-sad © Facebook - Pet Alert Gard 30

Laure nie mogła opiekować się swoim kotem podczas wakacji, dlatego zdecydowała się oddać go pod opiekę hotelu dla zwierząt. Kiedy wróciła, dostała kota, który nie należał do niej...

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 05.10.2019, 19:07, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:44

Po zakończeniu wakacji Laure odebrała swojego 5-letniego maine coona z hotelu dla zwierząt. W drodze do domu, uświadomiła sobie, że to nie jest jej zwierzak. 

Podejrzana sprawa

Kobieta miała odebrać swojego kota 2 stycznia. “31 grudnia zostawiłam kota w hotelu. Powiedziano mi, że nie warto przynosić jego książeczki szczepień, bo przeszedł szczepienie zeszłego lata i oni go znają. Wydawało mi się to dziwne, ale zgodziłam się. W końcu 2 stycznia dostanę go z powrotem” - relacjonowała Laure. “Pracownik hotelu powiedział mi, że nie muszę z nim iść, aby wyciągnąć mojego pupila z klatki. Kiedy wraca, mój kot ciągle był w klatce” - dodaje kobieta. 

Laurie wróciła z kociaki do domu. Kiedy wyciągnęła go z klatki, szybko zorientowała się, że to nie jest jej zwierzę. To nie był Dandy, to nie jego obroża! Kobieta zauważa, że kot nie ma takich samych oczu. Spanikowana, natychmiast udała się do weterynarza, który dzięki temu, że zwierzę miało pchły, potwierdził, że kot nie należy do niej. 

Nieudana wymiana

Laurie postanowiła za wszelką cenę odnaleźć swojego pupila. Udało jej się odnaleźć właścicielkę podmienionego kota. Kiedy Laurie chciała już dokonać wymiany, kobieta przyznała, że kiedy otworzyła klatkę Dandy uciekł.  

Załamana tą informacją, Laurie nie dała jednak za wygraną. Aby odnaleźć zaginionego kota, zawiesiła plakaty w dzielnicy Tour Magne w Nîmes, gdzie zaginął Dandy. Opublikowała też post na Facebooku informujący o zaginięciu jej maine coona. 

Niestety, do tej pory nie udało się go odnaleźć. Trzymamy kciuki za pomyślność poszukiwań! 

 

PERDU "Dandy" chat Maine Coon à NÎMES 02/01/19 Secteur : tour magne Pucé. Non tatoué. Castré. Couleur gris. ...

Posted by Pet Alert Gard 30 on Wednesday, January 2, 2019

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz