Reklama

W środku nocy dudni muzyka u sąsiadów. Kiedy policjanci wyłamują drzwi, są w szoku

Dom w nocy. cat-wow © Shutterstock

Pierwszy sposób na doprowadzenie sąsiadów do szału? Oczywiście słuchanie głośnej muzyki po ciszy nocnej. Mieszkańcy Iserlohn na zachodzie Niemiec mieli już dość sąsiada, z którego domu dobiegała bardzo głośna muzyka, i postanowili interweniować.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Tego wieczora szyby w całym sąsiedztwie wibrowały jakby zaraz miały wylecieć. Mieszkańcy jednej z dzielnic Iserlohn, miasta w Nadrenii Północnej-Westfalii mieli już dość. Z jednego z domów dobiegała niemiłosiernie głośna muzyka. Tuż przed 21.00 sąsiedzi zdecydowali się zadzwonić na policję.

Policja wkracza do akcji

Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, dzwoni długo do drzwi, wali w nie, ale nikt nie otwiera. Pewnie nie słyszy. Na okrągło leci na cały regulator ta sama piosenka. Nikt z sąsiadów nie ma też numeru do lokatora głośnego domu ani nie ma pojęcia, gdzie on może być. Policja postanawia sprawdzić w szpitalach, ale nie ma w nich pacjentów, legitymujących się „problematycznym” adresem.

 

Po kilkudziesięciu minutach policjanci decydują się na wyważenie drzwi, gdyż istnieje podejrzenie, że w mieszkaniu mogło stać się coś złego. Kiedy funkcjonariusze wkraczają do środka, są oszołomieni. W domu są tylko dwa koty, a muzyka rozbrzmiewa z laptopa leżącego na stole. Muzykę można z łatwością ściszyć, jak i… pogłośnić.

Kocia prywatka

Godzinę później wraca do domu zdezorientowana właścicielka. Uważa, że zanim wyszła, wyłączyła muzykę. Któż więc postanowił doprowadzić sąsiadów do szału głośną piosenką? Wzrok wszystkich kieruje się w stronę czworonogów.

Najwidoczniej futrzaki postanowiły sobie zrobić imprezkę pod nieobecność opiekunki. Właścicielka nie zamknęła laptopa, cóż więc za problem dla kota wskoczyć na komputer i przycisnąć przycisk automatycznego odtwarzania?

Jakaż dla nas płynie z tej historii lekcja? Przed wyjściem z domu należy się upewnić, że klapa od laptopa jest zamknięta. W ten sposób możemy uratować uszy sąsiadów przed kocią muzyką.

 

Katerstimmung? ? Wir haben uns am Samstag Zugang zu einer Wohnung in der #Iserlohner Fußgängerzone verschafft, weil von...

Posted by Polizei NRW Märkischer Kreis on Monday, October 21, 2019

Źródło: wamiz.de

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz