Reklama

kot na ścianie

Kot, który chodzi po ścianie jak po stole, zafascynował 4 miliony osób (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

To, że koty potrafią się wszędzie wcisnąć, wszędzie doskoczyć i występują w stanie płynnym nas nie szokuje. To video sprawi jednak, że nawet sceptycy nie powstrzymają okrzyku zachwytu. 

Grawitacja to tylko opcja! 

Mógłby powiedzieć ten kot, który drwi sobie z fizyki i Newtona. Kiedy jego opiekun bawi się z nim wędką, kot bez problemu potrafi wskoczyć na ścianę, przejść po niej kilka kroków, a nawet zatrzymać się i zawisnąć na niej niemalże w powietrzu. Czy on ma na 🐾 łapkach klej, czy to może fotomontaż? 

Okazuje się, że ani jedno, ani drugie. Nie wiemy, jak to robi i w odkryciu tej zagadki nie pomagają nam nawet setki zamieszczonych przez internautów komentarzy. Nagranie z lubiącym wspinaczkę kotem obejrzało już ponad 4 mln internautów, a zamieszczono go dopiero kilkadziesiąt godzin temu! Ten kot zdobywa sobie popularność w iście ekspresowym tempie. 

Najwięcej osób podejrzewa, że kot jest hybrydą i ma w sobie geny gekona🦎. Inni twierdzą, że to spider -cat, czyli miks kota i pająka. Dla nas to zaś mega uroczy kociak, który faktycznie robi coś niesamowitego! 

Sami zobaczcie: 

Zobacz też: 

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?