Reklama

Kot, który chodzi po ścianie jak po stole, zafascynował 4 miliony osób (video)

kot na ścianie cat-happy

To, że koty potrafią się wszędzie wcisnąć, wszędzie doskoczyć i występują w stanie płynnym nas nie szokuje. To video sprawi jednak, że nawet sceptycy nie powstrzymają okrzyku zachwytu. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Grawitacja to tylko opcja! 

Mógłby powiedzieć ten kot, który drwi sobie z fizyki i Newtona. Kiedy jego opiekun bawi się z nim wędką, kot bez problemu potrafi wskoczyć na ścianę, przejść po niej kilka kroków, a nawet zatrzymać się i zawisnąć na niej niemalże w powietrzu. Czy on ma na 🐾 łapkach klej, czy to może fotomontaż? 

Okazuje się, że ani jedno, ani drugie. Nie wiemy, jak to robi i w odkryciu tej zagadki nie pomagają nam nawet setki zamieszczonych przez internautów komentarzy. Nagranie z lubiącym wspinaczkę kotem obejrzało już ponad 4 mln internautów, a zamieszczono go dopiero kilkadziesiąt godzin temu! Ten kot zdobywa sobie popularność w iście ekspresowym tempie. 

Najwięcej osób podejrzewa, że kot jest hybrydą i ma w sobie geny gekona🦎. Inni twierdzą, że to spider -cat, czyli miks kota i pająka. Dla nas to zaś mega uroczy kociak, który faktycznie robi coś niesamowitego! 

Sami zobaczcie: 

Zobacz też: 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz