Reklama

Samochód po dachowaniu na skarpie

Gdyby nie lojalny przyjaciel, Garrett mógłby nie doczekać pomocy.

© Baker County Sheriff’s Office

Dachuje samochód z 4 psami na pokładzie: Jeden z nich biegnie 6 km pomoc, by uratować przyjaciół

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Życie Brandona Garretta zostało zagrożone, kiedy jego samochód stoczył się z drogi gdzieś w oregońskiej dziczy. Gdyby nie jego pies, strach pomyśleć, jakby to się skończyło.

Kiedy Brandon Garrett wybrał się 2 czerwca na kemping ze swoimi ukochanymi psami, nie wiedział, że nazajutrz jeden z nich stanie się bohaterem, o którym będą rozpisywać się media na całym świecie.

Dachowanie ze zwierzętami na pokładzie

W drodze na kemping położony w malowniczej, dzikiej części Oregonu (USA) samochód stoczył się ze zbocza

Zobacz video:

Niektóre z psów doznały złamań, a Garrett nie widział wyjścia z tej sytuacji: był w potrzasku, w miejscu trudno dostępnym.

Czworonóg biegnie po pomoc

Jeden z psów Garretta, Blue, wziął sprawy w swoje łapy i postanowił znaleźć wyjście z tej tragicznej sytuacji. Wykazał się niesamowitą odwagą, przebiegając ponad sześć kilometrów do kempingu, by wezwać pomoc.

Na miejscu czekali na psa zaniepokojeni członkowie rodziny Garretta, szeryf oraz grupa poszukiwawczo-ratownicza z hrabstwa Baker. Dzięki szybkiej reakcji psa, udało się uratować mężczyznę na czas. W akcji ratowniczej trzeba było użyć specjalistycznego sprzętu.

Garrett obecnie przebywa w szpitalu, gdzie jest pod obserwacją. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce będzie mógł wrócić do domu i swojej ukochanej sfory, w tym bohaterskiego Blue.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?