Reklama

dwa psy rasy springer spaniel angielski
zobacz informacje o obrazie
© Shutterstock / zdjęcie ilustracyjne

Kupuje psa z hodowli. Kiedy weterynarz go bada, uderza ze złości pięścią w stół

Redakcja

Opublikowano aktualizacja dnia

Chcesz udostępnić to ogłoszenie

Niestety tego typu sytuacje wcale nie należą do rzadkości.... 

 

Kiedy Justine Martin po raz pierwszy odwiedziła hodowlę miała spotkać Riley, szczenię rasy springer spaniel angielski. To była miłość od pierwszego wejrzenia i Justine postanowiła kupić psiaka. Pod koniec grudnia zapłaciła 650 USD za pieska swoich marzeń i zabrała go do domu. Niestety marzenie szybko przerodziło się w koszmar ...

Chory szczeniak

Zaledwie kilka dni po przybyciu do domu, Riley zaczęła wykazywać oznaki choroby - miała gorączkę a w kale była krew. Spanikowana Justine natychmiast zabrała szczeniaka do najbliższej lecznicy. Kiedy lekarz weterynarii dowiedział się, że szczeniak dopiero przyjechał z hodowli, uderzył ze złości pięścią w stół. Wyjaśnił, że pies jest prawdopodobobnie mocno zarobaczony, co potwierdziły badania. Miał między innymi lamblię.

Podejrzewasz, że Twój pies ma pasożyty? O objawach lamblii u psa przeczytasz tutaj.

Wściekła Justine skontaktowała się z hodowcą, aby wyjaśnić sytuację, ale ten nie miał zamiaru uznać swojej winy. Najspokojniej w świecie wyjaśnił, że inne psy z jego hodowli mają się bardzo dobrze i na nic nie narzekają.

To nieprawda, ponieważ wkrótce okazało się, że inny adoptowany z tej hodowli szczeniak cierpi na te same objawy, co Riley.

Osoby, które kupiły szczenięta od nieuczciwego hodowcy złożyły skargę, a 24 szczenięta zostały zabrane z hodowli i oddane pod fachową opiekę. Justine Martin zorganizowała zbiórkę, aby zebrać fundusze na ich leczenie.

Jeśli chodzi o Riley, dziś ma się doskonale i dobrze rośnie.

Źródło: wamiz.com

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz