Reklama

Kupuje psa z hodowli. Kiedy weterynarz go bada, uderza ze złości pięścią w stół

dwa psy rasy springer spaniel angielski dog-angry © Shutterstock / zdjęcie ilustracyjne

Niestety tego typu sytuacje wcale nie należą do rzadkości.... 

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Kiedy Justine Martin po raz pierwszy odwiedziła hodowlę miała spotkać Riley, szczenię rasy springer spaniel angielski. To była miłość od pierwszego wejrzenia i Justine postanowiła kupić psiaka. Pod koniec grudnia zapłaciła 650 USD za pieska swoich marzeń i zabrała go do domu. Niestety marzenie szybko przerodziło się w koszmar ...

Chory szczeniak

Zaledwie kilka dni po przybyciu do domu, Riley zaczęła wykazywać oznaki choroby - miała gorączkę a w kale była krew. Spanikowana Justine natychmiast zabrała szczeniaka do najbliższej lecznicy. Kiedy lekarz weterynarii dowiedział się, że szczeniak dopiero przyjechał z hodowli, uderzył ze złości pięścią w stół. Wyjaśnił, że pies jest prawdopodobobnie mocno zarobaczony, co potwierdziły badania. Miał między innymi lamblię.

Podejrzewasz, że Twój pies ma pasożyty? O objawach lamblii u psa przeczytasz tutaj.

Wściekła Justine skontaktowała się z hodowcą, aby wyjaśnić sytuację, ale ten nie miał zamiaru uznać swojej winy. Najspokojniej w świecie wyjaśnił, że inne psy z jego hodowli mają się bardzo dobrze i na nic nie narzekają.

To nieprawda, ponieważ wkrótce okazało się, że inny adoptowany z tej hodowli szczeniak cierpi na te same objawy, co Riley.

Osoby, które kupiły szczenięta od nieuczciwego hodowcy złożyły skargę, a 24 szczenięta zostały zabrane z hodowli i oddane pod fachową opiekę. Justine Martin zorganizowała zbiórkę, aby zebrać fundusze na ich leczenie.

Jeśli chodzi o Riley, dziś ma się doskonale i dobrze rośnie.

Źródło: wamiz.com

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz