Reklama

Ten golden retriever jest całkowicie pod pantoflem pani królikowej. Nie uwierzycie, co dla niej robi!

pies trzyma w zębach liść sałaty. Obok siedzi królik dog-happy © Youtube.com/theDodo

Przyjaźń tych dwojga to najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Golden retriever o imieniu Olaf ma przyjaciółkę. To bardzo specjalna towarzyszka. Ma długie uszy, czarną, jedwabistą sierść i … uwielbia sałatę. Tak bardzo, że Olaf też nauczył się ją jeść.

O ile jednak dla Annie, która jest królikiem to zupełnie naturalne, o tyle Olaf zadziwia cały świat swoim zamiłowaniem do zieleniny. 

Olaf kocha Annie, ale Annie nie jest zbyt zadowolona

Golden jest najlepszym przyjacielem królika, bo zna ją przez całe życie. Kiedy pojawił się w domu Sandry Lee, był maleńkim szczeniakiem, a Annie już tam mieszkała. Początkowo nie była zachwycona konkurencją.

Zapoznawanie następowało bardzo powoli. Opiekunowie pozwalali królikowi obwąchiwać psa wtedy, kiedy ten głęboko spał. W końcu Annie przekonała się, że pies nie jest takim złym kompanem. 

Przyjaciele na zabój

Oba zwierzęta zaczęły spędzać ze sobą dużo czasu. Annie wyraźnie polubiła jego towarzystwo. Ponieważ jest starsza, to ona rządzi w domu i ma ogromny wpływ na Olafa, mimo tego, że jest od niego kilka razy mniejsza! 

Olaf jest pod wpływem królika do tego stopnia, że zaczął nawet jeść sałatę! Teraz, kiedy Annie jest karmiona, Olaf również domaga się swojej porcji surowych warzyw! 

Zobaczcie jak te dwa zupełnie różne przecież zwierzęta, świetnie się dogadują! 

Jeśli spodobało wam się to video, to zobaczcie jak zachęcić golden retrievera do zjedzenia marchewki
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz