Reklama

Pitbull i husky zostają rodzicami: ich szczenięta doprowadzają wszystkich do szału!

Pitbull i husky. dog-happy

Inżynieria genetyczna kwitnie: coraz więcej osób chce mieć psy, które łączą cechy różnych ras. Ale pitbulle nie należą do czołówki czworonogów, z którymi chętnie wchodziłyby „w związek” inne rasy. W sumie dlaczego?

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Pierwszy dzień nowego życia

Pewnego dnia, oglądając telewizję, Anh Dao, nie wiedziała, że jej życie za chwilę zmieni się nie do poznania. W bloku reklamowym pojawiła się informacja, że miejscowe schronisko w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk, szuka domów zastępczych dla dziewięciu porzuconych szczeniąt pitsky. Anh od razu zakochała się w nietypowych pięknościach i postanowiła zaadoptować pięcioro szczeniąt.

Planujesz adopcję czworonoga? Skorzystaj z wyszukiwarki adopcyjnej Wamiz

Pitsky

Psy są dziećmi husky i pitbulla. Wyglądają jak malutkie husky, są różnobarwne, ale w ich pyszczkach jest coś „pitbullowatego” ;-). Każdy, kto jest zobaczy, od razu rozpływa się z zachwytu. Nic dziwnego, że Anh Dao zakochała się po uszy!

Poznaj rasy: husky i pitbull

Gwiazdy internetu

Oczywiście maluchy: Marsha, Arianna, Bobby, Jasmine i Amber wywróciły życie Anh do góry nogami. Są niezwykle energiczne: wszędzie ich pełno, biegają, bawią się i rozrabiają. W krótkim filmiku na YouTube Anh pokazała, jak wygląda codzienne życie tego wesołego gangu słodziaków: nagranie obejrzało już ponad pół miliona użytkowników portalu. Wszyscy są zachwyceni.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz