Reklama

Suczka nie może urodzić młodych: weterynarz robi prześwietlenie i nie wierzy w to, co widzi!

Suczka w ciąży dog-wow

Historia ciężarnej Storie wydarzyła się jakiś czas temu, ale wciąż trudno w nią uwierzyć! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Chris i Mariesa to prawdziwi miłośnicy psów, którzy zrobią wszystko co w ich mocy, by je ratować. 
Ta para zaadoptowała już 12 psów, ale po raz kolejny zdecydowali się odwiedzić schronisko i sprawdzić, czy nie ma w nim psa w potrzebie. 

Storie – pies w ogromnej potrzebie

Kiedy Chris i Mariesa przyjechali do schroniska od razu zauważyli Storie i wiedzieli już, że to jest ten pies, który potrzebuje ich najbardziej. Storie była w ciąży, ale nie chciała rodzić w schronisku. Mimo terminu porodu, piesek nie mógł urodzić. Tak, jakby nie chciała, by jej dzieci przychodziły na świat w takich warunkach, bez kochającego domu. 

Chris i Mariesa postanowili dać jej kochający dom, zabrali psa do domu. 

Kiedy poszli ze Storie do weterynarza okazało się, że Storie oczekuje aż 12 młodych! Trzeba było bardzo szybko zorganizować jej spokojne miejsce na legowisko, bo było widać, że może urodzić lada moment. 

Kiedy tylko przywieźli psa do domu, tej samej nocy zaczął się poród. Zaledwie 18 godzin po zabraniu psa ze schroniska! To pokazuje jak bardzo potrzebny był Storie kochający, opiekuńczy dom, w którym będzie mogła urodzić swoje 12 szczeniąt. 

Dzięki pomocy Chrisa i Mariesy, Storie urodziła i wychowała wszystkie dwanaścioro dzieci, a kiedy przyszedł na to czas, jej opiekunowie zadbali o to, by dla każdego z nich znaleźć dobry i kochający dom. 

Jeśli Ty też chcesz adoptować czworonoga w potrzebie, koniecznie zajrzyj do naszych ogłoszeń adopcyjnych.
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz