Reklama

Miszka: husky, który potrafi mówić podbił serca internautów! (VIDEO)

husky-syberysjki-Mishka dog-wow

Tak, to nie żart! A właścicielem uroczego husky’ego nie jest doktor Dolittle, który zna języki wszystkich zwierząt. Posłuchajcie, co Misha (pol. Misza) ma do powiedzenia.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Mishka to wyjątkowo inteligentny husky syberyjski, który potrafi powiedzieć aż 12 słów. Suczka zna takie wyrażenia w języku angielskim jak “Kocham Cię”, “Jak się masz?” czy “Cześć”. 

Prawdziwy talent 

Właściciel czworonoga, Matt Gardea, twierdzi ,że nauczył mówić swojego pupila ludzkim językiem. Cierpliwie i przez długie godziny ćwiczył ze swoim zwierzakiem. Nie byłoby to jednak możliwe, gdy nie ponadprzeciętna inteligencja suczki! W końcu, Matt zdecydowała się zmieścić efekty swojej pracy na YouTubie. 

Słynne “I love you” w wykonaniu Mishki viralowo obiegło internet. Nagranie wyświetlono ponad 100 tysięcy razy. Od tego zaczęła się kariera suczki. Występowała w reklamach i był zapraszana do wielu amerykańskich programów.  

Smutna wiadomość

Niestety, w 2017 roku Mishka zmarła na raka. Tą smutną wiadomością podzielił się z fanami na Facebooku Matt. 

“Nasza wyjątkowa dziewczyna przyniosła ludziom na całym świecie radość i miłość. Byliśmy szczęściarzami, że była częścią naszej rodziny przez ostatnie 14 lat, nigdy nie zostanie zapomniana” - napisał w social mediach właściciel Mishki. 

Sami zobaczcie jak niezwykła była to suczka!

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz