Reklama

Ten beagle każdego wieczoru buduje sobie domek z kołdry. Efekt jest uroczy (VIDEO)

Śpiący pies rasy beagle dog-happy

Słodkich snów beagle!

© Pixabay.com

Wygodne łóżko to podstawa. Szczególne dla tego psa rasy beagle, który musi mieć absolutną pewność, że jego miejsce do spania jest najwygodniejsze. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Dla wielu z nas wślizgnięcie się do łóżka pod ciepłą kołderkę to jeden z ulubionych momentów dnia. Mamy swoje ulubione poduszki, dodatkowe kocyki na chłodne wieczory lub lekkie prześcieradła, kiedy za oknem upał.

Nie poświęcamy jednak z reguły kilku minut na przygotowanie łóżka do spania. Beagle o imieniu Leroy ceremoniał organizacji łóżka do spania przenosi na wyższy poziom. 

Słodkie, szczekliwe i bardzo energetyczne – jakie jeszcze są beagle? Dowiedz się, czy beagle to pies dla Ciebie! 

Wieczorny rytuał

Każdego dnia przed pójściem spać, Leroy musi „uporządkować” swoje miejsce do spania. Trwa to kilka minut, a piesek nie jest w stanie zasnąć, jeśli nie zadba o wszystkie elementy swojego wypoczynku. 

Na video opublikowanym przez swojego opiekuna Leroy pokazuje, w jaki sposób należy pięknie pościelone rano łóżko, zamienić w pełną artyzmu katastrofę. 

Leroy używając łap, pyska i całego ciała skutecznie przemieszcza kołdrę i zmienia jej rozłożoną, „grzeczną” formę, w legowisko w formie gniazda, mieszczące idealnie jednego psa wielkości beagla. 

Dobranoc Leroy

Po kilkudziesięciu sekundach walki z krnąbrną kołdrą i kilku podejściach do utworzenia idealnego posłania, projekt jest gotowy. Można wślizgnąć się do środka i spokojnie zasnąć. 

Mimo iż Leroy adaptuje łóżko swojego opiekuna, nie pozostawia dla niego zbyt wiele miejsca, moszcząc się centralnie na samym środku. Najwyraźniej nie przeszkadza to jednak opiekunowi Leroy’a, który twierdzi, że pies swój rytuał odprawia każdego wieczoru przed snem. Sami zobaczcie: 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz