Reklama

Na autostradzie ktoś wyrzuca kota z samochodu. Widząc to, 14-latek wyskakuje z samochodu

Chłopiec z uratowanym kotem cat-wow

Do tego mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło, kiedy Erin Brown jechała ze swoim synem autostradą na przyjęcie urodzinowe. Niespodziewanie z samochodu jadącego przed nią ktoś otworzył okno i  wyrzucił z niego.. kota!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 29.08.2020, 13:53, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Kobieta zaczęła krzyczeć i natychmiast zatrzymała samochód. Gdy tylko to zrobiła, Gavin wybiegł z samochodu i zatrzymał ruch. Wszystko po to, aby dotrzeć do porzuconego kota i go uratować.

Niebezpieczna akcja ratunkowa

Gavin z pełnym poświęceniem ruszył w pościg za kotem. Na szczęście, nastolatek go dogonił i przyniósł całego i zdrowego do samochodu, gdzie czekała pełna strachu, ale i dumy, mama chłopca. 

"Nie wiem, co mnie bardziej zszokowało, kot wyrzucony przez okno poruszającego się pojazdu czy to jak mój syn wybiegł z samochodu na autostradę i wspiął się na wiadukt, by ratować kota" - przyznaje Erin w rozmowie z portalem Love Meow

Wzruszający gest

Erin i Gavin zabrali Lucky'ego (takie nadali mu imię) do szpitala Blue Pearl Animal Hospital, gdzie lekarz podał mu leki przeciwbólowe. "Gavin nie opuszczał swojego nowego pupila. Natychmiast nawiązała się między nimi więź” - opowiadała kobieta.

Kilka dni później, pewien życzliwy człowiek, który usłyszał o tej niezwykłej historii na Facebooku, zaoferował, że pokryje większość kosztów leczenia zwierzęcia. Gavin był zdumiony hojnym gestem. 

Dziś Gavin i Lucky to najlepsza para przyjaciół. Chłopiec z oddaniem opiekuje się Lucky'm i nie odstępuje go na krok. To się nazywa piękna przyjaźń!

Źródło: Love Meow

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz