Reklama

Dziewczynka stworzyła prezentację, żeby przekonać rodziców do adopcji kota. Nie spodziewała się aż takiego sukcesu!

Slajd z prezentacji cat-happy © Twitter/ @chrisdoyle

Perswazja to forma sztuki, a ta mała dziewczynka opanowała ją do perfekcji.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 02.09.2020, 11:07, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

25 sierpnia 2020 roku mieszkaniec Toronto, Christopher Doyle, udostępnił na Twitterze prezentację PowerPoint, którą stworzyła jego córka. Dziewczynka przedstawiła zabawne, i co najważniejsze, solidne argumenty, dlaczego ich rodzina potrzebuje kota.

Siła argumentu

Na slajdzie zatytułowanym „Zalety zdobycia kota” dziewczynka stwierdziła, że „ponieważ to kot, nie trzeba codziennie wychodzić z nim na spacer”. Zdała sobie również sprawę z odpowiedzialności, która wiąże się ze zwierzęciem i obiecała czyścić kuwetę i zajmować się zwierzęciem.

Na końcu dodała "Serio, 5 lat temu obiecaliście mi chomika i nigdy go nie dostałam, więc pozwólcie mi teraz na kota".

Dziewczynka dodała, że przez ostatnie pięć lat badała kwestię opieki nad kotem i obiecała, że nigdy nie zwolni się z obowiązków.

Prezentacja stała się viralem zyskując blisko 20 tysięcy polubień! Córka Doyle’a wykorzystała swoją internetową sławę, aby uzyskać dodatkowe argumenty.

Doyle powiedział, że jego córka chciała adoptować czarnego kota, ponieważ są one często zaniedbywane z powodu otaczających ich przesądów.

Pomimo mocnych argumentów swojej córki, Doyle wahał się przed adopcją kota, ponieważ jego żona ma na nie alergię, ale internauci byli pod wielkim wrażeniem prezentacji dziewczynki, a niektórzy sugerowali rasy, które nie wywołują reakcji alergicznych. Ostatnio pan Doyle poinformował, że złożył już dokumenty adopcyjne.

Natomiast młodsze dziecko zapowiedziało, że po nieoczekiwanym sukcesie siostry, ma zamiar przygotować prezentację dotyczącą adopcji... żółwia.

Źródło: Bored Panda

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz