Reklama

Ten kot jest naprawdę zirytowany na opiekuna. I ma powód!

<p>Ten wzrok m&oacute;wi wszystko!&nbsp;</p> cat-wow

Ten wzrok mówi wszystko! 

© Instagram.com/passiveagressivepets/

Kira Pierson przygarnęła kota Marcusa ze schroniska. Od tej pory jej życie zmieniło się na lepsze – zyskała przyjaciela i kompana, który… lubi mieć wszystko na oku. Jeśli jednak czegoś nie lubi, wyraża to dość dobitnie!

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Marcus jest niezwykle sympatycznym, ale i zadziornym kocurkiem. Został adoptowany przez Kirę Pierson ze schroniska prowadzonego przez Animal Friends Humane Society w Hamilton w stanie Ohio.

Od tej chwili każdy dzień kobiety to… wielka lub mniejsza przygoda. Marcus jest żywy, ciekawski i pomysłowy. Jest również bardzo przywiązany i… lubi wychodzić na zewnątrz.

Ten wzrok…!

Dla bezpieczeństwa Marcus może przebywać na zewnątrz tylko w przygotowanej dla niego specjalnie wolierze. Najwyraźniej jednak to mu nie wystarcza…

Pewnego dnia Pierson postanowiła odmalować drzwi wejściowe z zewnątrz i nagle wybuchła śmiechem – Marcus bowiem przyglądał jej się bacznie przez okno i nie był zadowolony, że znajduje się zamknięty w środku podczas gdy ona robi coś interesującego na dworze!

Marcus rozchylił sobie łapką żaluzje, po czym wcisnął pomiędzy nie głowę i przyglądał się opiekunce z wysoce zdegustowaną miną. Przypatrywał jej się tak przez około 3 minuty. I od tej pory przygląda się w ten sposób częściej, gdy tylko Kira wyjdzie z domu. Zdecydowanie Marcus nie lubi zostawać sam!

Źródło: TheAnimalRescueSite.com

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz