Reklama

winny pies

Pies oskarżony o „zbrodnię”, której nie popełnił, mówi swojemu panu, co o tym sądzi (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Każdy, kto ma psa wie, że to on jest zawsze pierwszym podejrzanym, jeśli w domu coś się wydarzy. 

Pies z tej historii będzie próbował się bronić przed oskarżeniem, choć nie wykorzysta swojej największej broni, czyli zębów i pazurówZrobi to, w znacznie bardziej zabawny sposób. 

Psy – nawet te najmniejsze – są w stanie całkowicie zniszczyć parę butów lub nadgryźć sofę, a potem z niewinną minką udawać, że nic się nie stało i to wcale nie one. 

Jeśli mieszkasz z psem, to wiesz, że to zdarza się nawet częściej, niż być chciał. Częściej u szczeniaków, ale może się także wydarzyć przy dorosłym psie (co zazwyczaj jest objawem stresu – braku aktywności fizycznej lub wyrazem samotności). 

Wzrok winowajcy

Pies z tej historii ma jednak więcej do powiedzenia. Nie ogranicza się do pełnego pokory spojrzenia, tylko otwarcie kłóci się ze swoim opiekunem o to, że oskarża go zupełnie bezpodstawnie. Wie, że może sobie na to pozwolić- jest sławny. Ma na imię Colt Blue i na Instagramie ma 30.000 followersów. 

Ta suczka należy do bardzo mało znanej rasy catahoula pochodzącej z USA (w Polsce żyje zaledwie kilka psów tej rasy). Jej przestępstwo polegało na tym, że usiadła na miejscu swojego opiekuna, co jest kompletnie zabronione. 

„Jestem kompletnie niewinna”  mówi suczka.

Suczka nie zgadza się z decyzją swojego opiekuna. Uważa, że przepis jest idiotyczny i nie będzie go przestrzegać. Każde zdanie jej opiekuna spotyka się z psim kontrargumentem. Wygląda to jak dyskusja, tyle że jeden z jej uczestników mówi po angielsku, a drugi po psiemu. 

Colt Blue zdaje się rozmawiać ze swoim opiekunem i prowadzić z nim merytoryczną polemikę, która jest arcyzabawna! 

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?