Reklama

Zostawia włączoną kamerę, aby obserwować kota: to, co odkrywa, jest wzruszające! (VIDEO)

Płaczący kot brytyjski. cat-sad

Meng wyjeżdża w odwiedziny do rodziców. W domu zostawia kota brytyjczyka i włączoną kamerę. To, co odkrywa, porusza miliony ludzi na całym świecie.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 27.04.2021, 18:41

Fu Fu to dwuletni kot brytyjski krótkowłosy. Niczego na świecie nie kocha tak bardzo jak towarzystwa swojej ukochanej opiekunki Meng… no może jeszcze łakocie.

W ostatnich tygodniach stał się gwiazdą internetu, kiedy to kamera przyłapała go na płaczu.

Nieznośna samotność

Meng wyjechała do rodziców na kilka dni. Jej kocur Fu Fu bardzo się stresuje podróżami i nie znosi domu rodziców Meng, dlatego kobieta postanowiła zostawić go samego w domu. Oczywiście z zapasem wody i karmy.

Aby mieć pod kontrolą kocurka, Meng ustawiła blisko podłogi włączoną kamerę, podłączoną do jej smartfona. Nie spodziewała się żadnych sensacji, a jednak - to, co zobaczyła po drugiej stronie ekranu, złamało jej serce.

Na filmiku widać, jak oczy Fu Fu wypełniają się łzami, kiedy widzi swoją opiekunkę w ekranie kamery, wypowiadającą jego imię. Kobieta pyta futrzaka: “Tęsknisz za mną?”, “Wkrótce wrócę”. I wtedy Fu Fu dotyka łapką ekran. Ta scena tak zasmuciła Meng, że postanowiła skrócić odwiedziny u rodziców i wrócić jak najszybciej do ukochanego kotka.

Poruszający filmik ze smutnym kotem w ciągu kilku godzin poruszył miliony użytkowników internetu na całym świecie. Nic dziwnego, w końcu zawsze jesteśmy poruszeni, kiedy widzimy zwierzęta wyrażające emocje tak jak ludzie.