Reklama

O tym zdjęciu dyskutują o nim miliony internautów: a co widzisz na nim Ty?

Jamnik czy torebka dog-wow © Twitter.com/Jamnik czy torebka? To zdjęcie zaskoczyło wiele osób!

To zdjęcie krąży w internecie od 2017 r. Miliony internautów zadają sobie wciąż to samo pytanie – czy to jest pies? Czy torebka? Co widać na zdjęciu?

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

To zdjęcie pojawiło się w internecie po raz pierwszy w 2017 roku. Od tamtej pory powraca niczym bumerang. To iluzja optyczna, która jest zarówno zabawna, jak i kontrowersyjna.

Czy na zdjęciu widzimy słodkiego jamniczka, który śpi przy nogach opiekuna czy to po prostu leżąca na ziemi torebka damska? My znamy odpowiedź!

 

Jamnik czy torba?

To Hannah Murphy opublikowała na profilu Twitter o niecodzienne zdjęcie, które wywołało falę komentarzy. Zdjęcie z obiadu z przyjaciółmi stało się zagadką, która poruszyła wielu internautów i było przedmiotem „wyzwania”.

Moja mama obejrzała to zdjęcie i powiedziała „o popatrz na tego słodkiego, śpiącego pod stołem jamniczka”

– mówi Hannah.

Podczas gdy Hannah widziała tylko torebkę, jej mama zauważyła psa. A wy? Co widzicie? Hanna postanowiła to sprawdzić pytając internautów. 

Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że na ziemi leży faktycznie nieco spasiony jamnik, to w rzeczywistości jest to jedynie torebka, w kolorze tak bardzo charakterystycznym, że do złudzenia przypomina umaszczenie jamnika.

Wskazówką może być pasek od torby, który leży na ziemi i widać dość wyraźnie sprzączkę. Jeśli jednak zdecydowanie widzieliście na zdjęciu jamnika, to pocieszymy was, że nie wy jedni!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz