Reklama

Opiekun bawi się z maleńkim shih-tzu i nagrywa filmik: to, co się na nim wydarzyło obejrzało 17 mln osób

YouTube screenshot/ bebe shih tzu en follie dog-happy © wallpapersafari.com

Philippe ustawił po prostu kamerę na podłodze i zaczął nagrywać interakcję ze swoim szczeniaczkiem w czasie zabawy. To co się dzieje na filmiku sprawiło, że obejrzało go już 17 mln internautów!

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Nie ma chyba nic słodszego i bardziej uroczego niż malutki szczeniaczek. No… może jest jedna rzecz: dorosły mężczyzna padający na podłogę i bawiący się z tym szczeniakiem! 

Uroczy filmik, na którym mężczyzna bawi się z malutkim szczeniakiem shih tzu, obejrzało już ponad 17 milionów osób – i nietrudno zgadnąć, dlaczego, bo chce się go oglądać ponownie i ponownie…

Uroczy opiekun z uroczym pieskiem

Philippe Lissart jest fotografem z Penne-D'Agenais we Francji. Jest również pełnoetatowym opiekunem małego, puszystego, przeuroczego szczeniaka shih tzu. Pewnego dnia Philippe postanowił sfilmować małą sesję zabaw z pupilem, aby podzielić się nią ze światem. Nie przypuszczał, że to będzie hit!

Zabawa pełna radości

Czarno-biały piesek niezdarnie podskakuje wokół opiekuna, gdy ten leży na podłodze. Następnie shih tzu uderza go łapką, zupełnie jakby bawił się w berka. Piesek jest wniebowzięty i próbuje pokazać, że potrafi zdobyć się na tak trudny trik jak stanie na tylnych łapkach. Aż w końcu Lissart nie może się powstrzymać, aby nie spojrzeć w górę, w obiektyw kamery, z niepohamowanym chichotem.

Spójrzcie tylko, jak ten opiekun oszalał (pozytywnie) na punkcie swojego pupila! Tymczasem piesek najwyraźniej uwielbia swój status gwiazdy show i z tej dumy... w końcu „mięknie”. Z twardziela staje się spragnionym miłości przytulasem!

W pewnym momencie w przypływie czułości szczeniak uznaje, że ucho Lissarta to zabawka do żucia. Na szczęście – ugryzienie małych ząbków shih tzu prawdopodobnie nie jest zbyt mocne!

Poznaj rasę shih tzu

Ten filmik sprawi, że każdy zapragnie położyć się na podłodze ze swoim psem i zamienić się w beztroskie dziecko!

źródło: Animalchannel.co

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz