Reklama

Pracownik sortowni śmieci dokonuje odkrycia, za które dziękują mu tysiące internautów

śmieciarka i śmieciarz dog-angry © degetzica - Shutterstock

Gdyby nie czujność tego mężczyzny, ta historia miałaby inne zakończenie. 

Przez Iza Markowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

W lipcuubiegłego roku, podczas załadowywania śmieci, kierowca śmieciarki firmy Granger zajmującej się  odpadami komunalnymi w stanie Michigan (USA), zauważył coś dziwnego.

Przerwał swoją pracę, aby przyjrzeć się z bliska.

Pies wyrzucony na śmietnik

W kontenerze śmieciarki, pośrodku sterty odpadów, leżał mały biały piesek.

Mężczyzna nie miał pojęcia, jak ten mały piesek się tam znalazł, ale prawdopodobnie został wyrzucony do śmietnika, a następnie przeniesiony do ciężarówki niezauważony. Następnie przeżył długą podróż i proces rozładunku. Miał szczęście, że jeszcze żył.

Szczęśliwy finał

Pracownik sortowni śmieci natychmiast skontaktował się z organizacją pomagającą bezdomnym zwierzętom Capital Area Humane Society. Pracownicy przyjechali po psiaki i zapewnili opiekę, której potrzebował. Na szczęście pies jest w dobrym stanie, ale dopóki nie wyjaśni się sprawa jego porzucenia, nie może trafić do adopcji.

Mężczyzna, który uratował mu życie został okrzyknięty bohaterem, a tysiące internautów zamieściło na komentarze z gratulacjami i podziękowaniami. 

"Dla tych z was, którzy wykazali zainteresowanie pracownikiem firmy Granger, on również nie jest dostępny do adopcji" - zażartowali pracownicy organizacji.

Zostaw komentarz
1 komentarz
Mia_Maja
Mia_Maja
Smutne
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz