Reklama

Tego dnia kobieta nie zapomni nigdy. Jej pies dokonał przerażającego odkrycia na dnie studzienki

studzienka dog-sad © Shutterstock/zdjęcie ilustracyjne

Mieszkająca w Porth Elizabeth w RPA kobieta była na spacerze z psem, kiedy ten zaczął głośno szczekać ciągnąc ją wyraźnie w kierunku studzienki kanalizacyjnej. Okazało się, że dokonał przerażającego znaleziska.

Przez Izabela Markowska

Opublikowano

Do tego potwornego zdarzenia doszło w kwietniu 2018 roku. Tego dnia mieszkająca w RPA Charmaine Keevy wybrała się na spacer ze swoim psem Georgie. W pewnym momencie pies zaczął gorączkowo szczekać w kierunku otworu studzienki.

Początkowo kobieta myślała, że jej pies wyczuł w tej okolicy kota i chciał go gonić, ale postanowiła podejść bliżej, aby przekonać się, o co chodzi.

Wtedy usłyszała przeraźliwy krzyk, nie mający nic wspólnego z kocim miauczeniem.

Przerażająca scena, w którą trudno uwierzyć

Charmaine rzuciła się do studni, która była przykryta grubą betonową płytą. Nie mogąc jej samodzielnie ruszyć, poprosiła o pomoc przechodniów. Z pomocą przyszedł jej 60-letni mężczyzna.

Wspólnie zaczęli przesuwać betonową płytę i ku swojemu przerażeniu zorientowali się, że to krzyk maleńkiego dziecka. Mężczyzna wskoczył do studni i wydobył zamarzniętą, przerażoną dziewczynkę. Szybko zrobił zdjęcia miejsca zdarzenia dla policji i wyciągnął niemowlę ze studni. Natychmiast wezwano na miejsce policję.

Prawdziwy cud

Niemowlę zostało natychmiast przewiezione do szpitala i otoczona opieką. Dziewczynka otrzymała imię Grace April (ang. grace - łaska, April- kwiecień). Cierpiała na hipotermię i problemy z oddychaniem, ale poza tym była zdrowa.

Trudno uwierzyć w to, że po narodzinach ktoś nie tylko porzucił dziecko, ale był na tyle okrutny, by skazać je na niemal pewną śmierć w męczarniach na dnie studni przykrytej betonową płytą. To cud, że wszystko skończyło się dobrze.

"Zazwyczaj wybieram inną trasę na spacery z psem, ale z jakiegoś powodu tego dnia poszłam tą drogą" - wyjaśniła Charmaine w rozmowie z mediami.

 

Georgie the dog barked to get his owner's attention.

Posted by Metro on Tuesday, April 10, 2018
 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz