Reklama

Kobieta pali się ze wstydu, kiedy weterynarz robi prześwietlenie brzucha jej bulterierowi

Bullterrier dog-wow © tratong / Shutterstock

Pies połyka niedozwolony przedmiot, więc jego opiekunka natychmiast wiezie go do weterynarza. Na miejscu strach o życie zwierzęcia powoli przeradza się we wstyd.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Niektóre psy lubią czasem coś zjeść “nielegalnie”: a to skarpeta, a to klocek Lego… Ostatnio dobitnie przekonała się o tym właścicielka pewnego niesfornego bulteriera.

Gdy tylko zorientowała się, że pies połknął coś niejadalnego, natychmiast zawiozła go do kliniki weterynaryjnej.

Rąbek życia intymnego

O tym incydencie można przeczytać na profilu facebookowym I Love Veterinary Medicine, gdzie autorzy zamieszczają zwariowane historie z życia weterynarzy.

Podczas prześwietlenia brzucha bulteriera, lekarze zauważyli coś nietypowego. Pies najwyraźniej bardzo polubił bieliznę swojej opiekunki. Kiedy wyszło na jaw, co mały łobuz połknął, weterynarz był najpierw całkowicie zdumiony, a potem coraz bardziej rozbawiony. 

W brzuchu psa znajdowały się stringi albo przynajmniej to, co po nich pozostało.

 

Submitted in a comment: We've had all sorts, but this one was memorable due to the owner being absolutely mortified that...

Posted by I Love Veterinary Medicine on Sunday, October 17, 2021

Incydent z “łakomym” bulterierem to nie pierwszy przykład odsłaniania życia intymnej właścicieli zwierząt. Jakiś czas temu pisaliśmy o psie, który połknął… wibrator!

 
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz