Reklama

Dziewczynka w drodze ze szkoły widzi potrąconego przez samochód psa. To, co robi, porusza tysiące serc

Dziewczynka na ulicy w deszczu dog-wow

Przypadkowo nagrana reakcja 12-letniej dziewczynki poruszyła serca ludzi na całym świecie. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kiedy Mayane Rodrigues wyjrzała przez okno w to deszczowe popołudnie, nie spodziewała się, że nagra tak wzruszające video. Po drugiej stronie ulicy zauważyła dziewczynkę, której dobroć sprawiła, że Mayane natychmiast sięgnęła po telefon. 

To był bardzo deszczowy dzień – w Brazylii między kwietniem a majem, takie dni zdarzają się prawie codziennie. Na nagraniu widzimy, jak idąca ruchliwą droga dziewczynka z plecakiem, która prawdopodobnie wracała właśnie ze szkoły, zauważyła leżącego na chodniku psa. Natychmiast postawiła nad nim własną parasolkę, by pies nie moknął. 

Pies prawdopodobnie musiał trząść się z zimna, bo dziewczynka ściągnęła kurtkę i otuliła nią psiaka. Potem pochyliła się nad nim, wzięła go w ramiona i zabrała ze sobą. 

Mayane była w szoku – taki akt bezinteresownej dobroci nie zdarza się co dzień. 

Kim jest dziewczynka? 

Redakcja the Dodo dotarła do dziewczynki, okazała się nią być 12-letnia Cibely Stiegelmair. Dziewczynka postanowiła zabrać ze sobą psa, ponieważ był ranny. Najwyraźniej chwilę wcześniej pies został potrącony przez jeden z pojazdów na ruchliwej ulicy, którą dziewczynka wraca ze szkoły do domu. 

Okazało się, że rana była powierzchowna i pies nie jest poważnie ranny. Dość szybko rana się wygoiła, a pies otrzymał imię Pretinha i został w domu Stiegelmairów. 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz