Reklama

Kot zostaje sam w domu: kiedy opiekunka ogląda nagranie z kamerki, pęka jej serce

Ragdoll ze smyczą w pysku cat-wow

Niektóre koty bardzo źle znoszą nieobecność swoich opiekunów. Ten słodki ragdoll nie jest wyjątkiem. Kiedy jego opiekunka widzi, co robi jej pupil, kiedy ona jest w biurze, ma złamane serce.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano

Pandemia na dobre zmieniła nasze życie pod wieloma względami. Przede wszystkim na nowo zdefiniowała, czym jest praca. Wiele osób w lockdownie przeszło na pracę zdalną i teraz, kiedy wieści się koniec pandemii, nadal pracuje z domu. Nie ma co ukrywać: największymi beneficjentami takiej postaci rzeczy są nasze czworonogi.

Podczas gdy wiele psów i kotów cieszy się z tego, że ich opiekunki i opiekunowie są cały czas w domu, ten film z kotem rasy ragdoll niezwykle łamie nam serce, bo pokazuje, co się dzieje ze zwierzęciem nawet podczas krótkiej nieobecności swoich ukochanych domowników.

Kocia rozpacz

Pewnego dnia Ida Myrin zostawiła swojego kota samego w domu na 30 minut. W domu zostawiła włączoną kocią kamerkę. I nagle przed jej oczami ukazał się rozpaczliwy widok.

Na nagraniu widać, jak kotek wałęsa się po mieszkaniu jakby kogoś szukał. W pewnym momencie wychodzi z kuchni, trzymając coś w pyszczku. To smycz! “Może zapomnieli mnie zabrać ze sobą?!” - kicia stara się nie dopuszczać takich myśli do głowy. 

Kiedy ragdoll zdaje sobie sprawę, że jej poszukiwania nie mogą skończyć się powodzeniem, zaczyna bardzo smutno miauczeć, a po chwili znowu szuka właścicielki. I tak w kółko, z tym, że miauczenie jest coraz smutniejsze i coraz bardziej ściska za serce.

„Zawsze była do nas bardzo przywiązana, ale ostatnio przyzwyczaiła się do tego, że jedno z nas zawsze jest w domu” - komentuje Ida.

3-letnia ragdoll Isola mieszka z Idą Myrin od ponad 3 miesięcy. Jest bardzo zabawna, czuła i… rozpieszczona, jak przyznaje Ida.

„Jest trochę rozpieszczona i leniwa, ale równie urocza. Nieustannie domaga się naszej uwagi”.

Kiedy Ida zobaczyła rozpaczliwy filmik swojej kici, natychmiast wróciła do domu. Ku jej zaskoczeniu, nie czekało na nią miłe powitanie. Isola zamiast witać z radością swoją opiekunkę, zignorowała ją.

Jak rozwiązać tę sytuację? Zorganizować kotu przyjaciela w postaci drugiego futrzaka. I tak też Ida zrobiła. A Wy jakie macie metody na kocią samotność?

Zostaw komentarz
1 komentarz
Zasa
Jak tak można!😿😿😿😿😿😿😿
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz