Reklama

Kot śpi na krześle w restauracji Turcja

Klient w kawiarni prosi, by usunąć kota, który śpi na krześle. Reakcja kelnerki wprawia w osłupienie

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Sytuacja, która miała miejsce w tureckiej kawiarni, wywołała gorącą dyskusję w internecie.

Kotów w Turcji jest zatrzęsienie. Populację bezdomnych kotów szacuje się na około milion osobników. Wiele z nich jest w pewien sposób utrzymywana przez społeczność sąsiedzką. Kot nie ma jednego opiekuna, ale dokarmia go kilka osób, które mieszkają w okolicy. 

Oczywiście wiele kotów nie jest należycie zaopiekowanych, ale ten kot, który jest rezydentem jednej z tureckich restauracji, na pewno nie ma na co narzekać. 

Proszę pozbyć się tego kota! 

Klient, który wszedł do jednej z restauracji w Turcji , wybrał sobie stolik, przy którym planował zjeść posiłek. Kiedy odsunął krzesło, żeby usiąść, zobaczył, że śpi na nim kot. Poprosił kelnerkę o to, by „zajęła się sytuacją”. Spodziewał się, że po prostu przegoni śpiącego kota. Kobieta zachowała się jednak całkiem inaczej. 

Zamiast zrzucić kota z krzesła. Przesunęła cały mebel wraz ze śpiącym kotem obok. W miejscu, które wybrał klient, umieściła puste krzesło, a krzesło z kotem, przysunęła do tego samego stolika, ale w innym miejscu. Kot przecież też chciał właśnie przy tym stoliku spać!

Internauci pokochali Turcję

Cały proces przenosin został nagrany na video i umieszczony w serwisie Reddit. Użytkownik, który nagrał video, w komentarzu powiedział, że dał kelnerce duży napiwek. Internauci zakochali się w historii, a pod video pojawiło się ponad 1300 komentarzy.

Wiele z nich podkreśla to, jak ważne w Turcji są koty, ale nie brakuje również głosów rozsądku, które mówią o tym, że tak duża ilość bezdomnych kotów w mieście to ogromne zagrożenie dla ptaków i innych małych stworzeń.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?