Reklama

mężczyzna wyciąga kocięta z wentylacji

Dziwne odgłosy w klasie: kiedy nauczyciele sprawdzają co się dzieje pod sufitem, są w szoku

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Nauczyciele zbierali się już do domu, kiedy w wentylacji w suficie zaczęło dziać się coś dziwnego.

Z początku wszystko wyglądało normalnie. Zadzwonił ostatni dzwonek, dzieci wybiegły ze szkoły, a nauczyciele zmęczeni całym dniem powoli zbierali się do domu. Ot, popołudnie jak w milionach takich szkół na całym świecie.

Ale w pewnym momencie stało się coś, co w szkołach nie zdarza się często, chyba że pracuje się w Hawkins w serialu “Stranger Things”. Z wentylacji zaczęły dochodzić dziwne dźwięki, przypominające popiskiwanie.

Zaskakujące odkrycie

Jak się wkrótce okazało, w przewodzie wentylacyjnym znajdowały się małe kocięta!

„Personel zajmujący się konserwacją zastawił pułapkę, aby spróbować je schwytać. Nazajutrz udało się złapać mamę, ale nie kocięta. Wypuścili więc kotkę, by mogła zostać ze swoimi dziećmi” - powiedział Jeremiah Jones, jeden z nauczycieli.

Kolejnego dnia podjęto kolejną próbę uwolnienia kociej rodziny. Udało się uratować trzy kocięta, ale z rur wciąż dochodziły dźwięki. Jeden z konserwatorów wspiął się na biurko, ściągnął kasetony i zaczął szukać źródła dźwięku. Po chwili znalazł kolejne dwa kocie maluszki.

„Kocięta wydawały się głodne i płakały, gdy je wyciągnięto” - dodał Jones.

Kiedy upewniono się, że wszystkie kocięta są zdrowe, odesłano je do rodzin zastępczych. Dzięki personelowi szkolnemu są teraz bezpieczne i zdrowe.

Uf, dobrze, że to były słodkie kociaki, a nie jakieś serialowe potwory ;)

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?