Reklama

Japończyk wydał prawie 16,000 dolarów, aby zostać... psem. Efekt jest nieprawdopodobny

Tokyo dog-wow © Shutterstock/Denis Turavtsov

Pewien Japończyk postanowił spełnić swoje marzenie i… został psem! Za strój owczarka szkockiego  zapłacił prawie 16,000 dolarów.

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Uwielbiamy nasze czworonogi, a czas spędzony z nimi to czysta przyjemność. Pewien mężczyzna z Japonii, Toko, kocha psiaki tak bardzo, że aż sam postanowił nim zostać.

Strój owczarka szkockiego kosztował go około 15 738 dolarów, a wykonanie zajęło 40 dni.

„Kocham czworonogi”

W rozmowie z serwisem „news.mynavi” Toko, zapytany o to, dlaczego wybrał collie, powiedział:  - Wybrałem go, ponieważ jego kostium jest bardzo realistyczny. W dodatku, to moja ulubiona rasa. Kocham czworonogi. Długowłose psy mogą tuszować ludzką sylwetkę, a mi zależało na realistycznym wyglądzie. Czy Toko może swobodnie poruszać kończynami? - Są niewielkie ograniczenia. Jeśli poruszysz nimi za bardzo, nie będą wyglądały jak nogi pies - tłumaczy mężczyzna.

 

Hit internetu

W filmie opublikowanym w serwisie YouTube Toko dzieli się nagraniem z transformacji. „Czy kiedykolwiek chciałeś być zwierzęciem? Ja tak! W ten sposób spełniłem swoje marzenie” - czytamy w podpisie pod filmikiem, który wyświetliło już ponad milion osób.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz