Reklama

Pies ucieka z domu i wraca 2 dni później. Kiedy opiekunowie widzą, co przyniósł w prezencie, są w szoku!

beagle dog-wow

 

Kiedy Bonnie zniknęła, jej właściciele byli zrozpaczeni. Myśleli, że stracili pupila na zawsze. Nigdy by nie zgadli, jak zakończy się ta historia.

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

Gdy Bonnie biegła z powrotem do domu, Peter i Paula zauważyli, że ich suczka ma wstążkę przypięta do szyi. Tuląc zagubionego psa, spostrzegli, że to nagroda za wygranie 3 miejsca na wystawie psów!

Co się właściwie stało?

Okazało się, że gdy Bonnie postanowiła udać się na zwiedzanie okolicy, trafiła na wystawę psów. Tam zauważył ją John Wilmer, którego dwa pupile brały udział w zawodach. Mężczyzna na próżno szukał na miejscu opiekunów Bonnie. Napisał więc post na Facebooku, że znalazł beagle’a.

Zawody

Zachwycony urokiem Bonnie postanowił, że również ją pokaże na wystawie. Suczka bez żadnego przygotowania zajęła trzecie miejsce! W międzyczasie jej opiekunowie znaleźli ogłoszenie Wilmera na Facebooku. Skontaktowali się z mężczyzną i czekali na powrót ukochanej psinki.

Miss

Skoro Bonnie z taką łatwością zdobyła medal, być może czeka ją wielka kariera? Opiekunowie suczki wyznali portalowi „People”, że nie będą ograniczać psinki. - Widzimy, że zawody się jej spodobały. Następnym razem pójdziemy na nie razem - zdradziła Paula.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz